Bildegalleri

Stor og flott leilighet til leie i Bodø sentrum

Månedsleie
30 000 kr
Depositum
60 000 kr
Inkluderer
Strøm, internett

Nøkkelinfo

Primærrom
125 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
3
Etasje
6.
Leieperiode
01.08.2026

Beskrivelse

Stor og flott leilighet til leie i Bryggerihagen med høy standard og sentral plassering midt i Bodø sentrum.

Leiligheten består av gang/entré med skyvedørsgarderobe, to bad, stort kjøkken, stue, spisestue, tre soverom, innendørs bod og bod i kjelleren. Egen terrasse med panoramautsikt på 90 kvadratmeter. Mulighet for leie av parkeringsplass i felles garasjeanlegg med lader for elbil.

Utfyllende beskrivelse:
Beliggenhet: Sentralt med adressen Fredensborgveien 124. Kort vei til alle sentrumsfasilitetene med shoppingtilbud, et rikt café- og restauranttilbud og byens storstuer rett utenfor din egen dørstokk. Kort gangavstand til sykehuset og buss til universitetet i nabogate.

Størrelse: 125 kvm
Antall soverom: 3
Etasje: 6.
Oppvarming: Vannbåren varme i gulv
Kjøkken: Oppgradert, flott, velutstyrt kjøkken med to kjøkkenbenker, slette, hvite fronter og skap med fronter i glass. Integrerte hvitevarer som komfyr (selvrensende), platetopp (induksjon) nedfelt i benkeplaten, integrert oppvaskmaskin og integrert kombiskap med kjøl og frys.
Bad: Smakfullt, flislagt bad, med varmekabler i gulvet. Leies ut med vaskemaskin hvis ønskelig. Plass for tørketrommel.
Soverom 1: Hovedsoverommet er stort på 15 m2 med stor skyvedørsgarderobe for oppbevaring.
Soverom 2: Luftig med utgang til egen balkong. 8 m2.
Soverom 3: 8 m2 med plass til dobbeltseng og oppbevaring.
Stue: Romslig, stilren stue med nydelig utsikt over byen.
Terrasse: 90 m2 stor terrasse, flislagt med byens fineste utsikt.
Innendørs bod: 5 m2 bod inne i leiligheten.
Bod: Egen bod i kjelleren med hyllesystem
Standard forøvrig: Parkett og ulike typer flis og marmorheller. Veggene er glattsparklet. Downlights i taket.
Møblering: kan leies enten umøblert eller møblert
Fellesareal: Muligheten til å benytte byggets felles treningsrom, utleielokale og hotellrom.
Leie: 30000,-/måned
Depositum: 60000,- (2x husleien)
Parkering: Det er mulig å leie parkeringsplass(er), med elbillader.

Kontakt: Ved interesse ta kontakt på melding her på Finn eller sms til Torstein Foss 41229520.
Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål!

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode312883286
Sist endret04. mai 2026 12:09

Rapporter annonse