Bildegalleri

Flott stue/kjøkken løsning
NY LEILIGHET. Flott bokollektiv for 3 personer i Holmenkollen
- Månedsleie
- 8 400 kr
- Depositum
- 16 800 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 9 m²
- Boligtype
- Rom i bofellesskap
- Soverom
- 3
- Leieperiode
- 01.08.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Ledig fra 1 august, mulig før etter avtale. Minste botid til 31.07.27
Varme i alle gulv- vannbåren varme. Sjøutsikt fra stue!
Ny leilighet i Holmenkollen i rolig, veletablert og trygt nabolag.
Kort vei til T-bane (Holmenkollen stasjon) eller buss (45 til Majorstuen, 42 til Tjuvholmen).
Fantastiske turmuligheter- sommer som vinter, med marka som nabo!
Boligen leies ut med møblerte fellesarealer. I gang er det god plass til å henge fra seg, samt skoskap. Romslig stue med spiseplass, sofakrok og vegghengt tv. Spisebord kan utvides, slik at det enkelt er plass til 4 pers.
Kjøkkenet inkluderer kjøkkenutstyr (bestikk, tallerken, kjeler m.m), med unntak av mindre elektriske apparater. Det er integrert kjøl/frys, oppvaskmaskin, stekeovn, induksjonstopp og mikro.
Alle soverom leies ut med 1.20 seng, skrivebord og garderobeskap med speil.
Lekkert bad med wc, dusjhjørne med rainfall dusj, flotte baderomsmøbler, speil med lys samt kombinert vaskemaskin og tørketrommel.
ROM 1: 8400
ROM 2: UTLEID, gutt,3 års student
ROM 3: 8700
800,- fastpris, for strøm og internett, pr. leietaker, pr mnd, kommer i tillegg.
2 mnd husleie i depositum.
Til dette bofellesskapet søker vi unge voksene, i full jobb eller studier. Vi søker leietakere som er rolige, ryddige og ansvarsfulle. Normale husordensregler skal følges - dette skal være et trivelig sted å bo.
NB! Siden vi som utleier selv bor i samme bolig (egen inngang til hver del), er overnevnte spesielt viktig.