Bildegalleri

Her bor vi, og du ?

Utleid

Koselig, tilbaketrukket møblert leilighet på Holmejordet - nær Larvik og Stavern

Månedsleie
11 500 kr
Depositum
30 500 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
56 m²
Boligtype
Hybel
Soverom
1
Etasje
1.
Leieperiode
01.04.2026 - 30.06.2027

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Møblert
Ingen gjenboere
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Turterreng

Beskrivelse

Søker ny, rolig og ryddig leietaker som setter pris på å ha litt ekstra ro, god plass, et rolig nabolag, med sentral beliggenhet. Leiligheten ønskes primært utleid til en person, men det kan alternativt diskuteres å leie ut til to personer/studenter (månedsleie økes da med kr. 1.500,- pr. mnd.) - Ledig omgående!

Dersom du lurer på hvordan det er å bo her, så flyttet vi til Larvik i 2023, og etter nøye vurdering ønsket vi å flytte til Holmejordet, Stavern. Grunnet oppussing av boligen, så bodde vi selv i denne leiligheten i 6 mnd., hvilket vi ser som en positiv erfaring. Vi har gode tilbakemeldinger fra vår leietaker, og tidligere eier har informert oss om at denne leiligheten er svært ettertraktet - også for seriøse studenter, med gode tilbakemeldinger på boforhold, standard, beliggenhet og område.
Vi ønsker at leietaker skal ha det bra hos oss, og er sikker på at vi i fellesskap skal skape et trygt og godt boforhold med gjensidig respekt for og av hverandre, og nabolaget. Biloppstillingsplass på eiendommen er i utgangspunktet ikke inkludert, men kan diskuteres, hvis liten bil.

Leiligheten er lys og delikat, har god ventilasjon, er tørr og fin. Romslig soverom med dobbeltseng, skap og skyvedørsgarderobe. Leiligheten har også et disponibelt rom med skapplass og enkeltseng, som kan fungere godt som gjesterom - alternativt kan seng lagres i bod, inne i leiligheten, for med dette å kunne ha et arbeidsrom med dine egne frittstående møbler. Egen overbygget inngang med sykkelparkering og overbygget uteplass. Nyere kjøkken, fin spisekrok med plass til flere, mikrobølgeovn, kaffetrakter. Peis og TV. Vaskemaskin på bad med gulvvarme.

Leies ut fullt møblert, med alt fra dekketøy til sengetøy. Her skal du kunne ta med tannbørsten og flytte rett inn.

Leietaker må tegne eget abonnement for TV og internett.

Det er omtrent like langt til sentrum av Larvik og til Stavern, ca. 3,5 km/ca. 12 minutter med sykkel. Kort gangavstand til busstopp (Stavern eller Larvik), ca. 5 min.
Badestrand, fjordsti, turterreng, matbutikker (Rema 1000/Coop), hagesenter, golfbane og treningsstudio i nabolaget.

NB ! Vi som bor i huset ser på oss selv som stille og rolige mennesker. Hvis du ser etter en "partyleilighet" må du lete etter noe annet! Vi søker ryddig, rolig og ordentlig leietaker! Perfekt for deg som ikke ønsker å bo trangt, i liten hybel, kollektiv eller "rom til leie", men ønsker litt "space", ro og kunne sovne/våkne til fuglesang.

Leieperiode kan diskuteres, ta gjerne kontakt om du har spørsmål, ønsker mer informasjon, og visning - det er ønskelig med referanse.

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode309581684
Sist endret02. apr. 2026 15:09

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.