Bildegalleri

Velkommen til Bibliotekgata 32
Lørenskog/Metro senter - Leies ut! Romslig 2,5-roms leilighet med høy standard rett over Metro Senter - res. parkering
- Månedsleie
- 18 800 kr
- Depositum
- 56 400 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 56 m²
- Bruksareal
- 56 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.08.2026
- Bruttoareal
- 63 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
En meget pen og oppusset 2,5-roms leilighet i et sentralt og attraktivt område rett over Metro Senter!
Senteret er bare en trappenedgang unna, og bussterminalen ligger drøye 80 meter over veien. Umiddelbar nærhet til "alt". Direktebuss til Oslo S på 20 min.
Leiligheten har en romslig planløsning med entrè, soverom, stue/spisestue med åpent kjøkken, og bad. Markterrasse på hele 20 kvm med utgang fra stue.
Boligen leies ut fullt møblert inkl. hvitevarer, og har også muligheter for disponering av reservert parkeringsplass.
I tillegg er boligen fullt utstyrt med SectorAlarm og inkluderer følgende:
- 2 Magnetiske nøkkelbrikker
- 1 Røykvarsler
- 1 Bevegelsesdetektor med kamera
- 1 Nøkkelboks
Egen strømavtale må tegnes.
Høydepunkter:
- Vesentlig oppusset i 2019
- Gjennomgående og rene flater
- Lekkert bad oppusset i 2019.
- Lekkert kjøkken fra KVIK med mye skap-/benkeplass fra 2019
- Kjøkken har smart belysning som er app/stemmestyrt.
- Stor markterrasse på 20 kvm **Markterrassen er for øyeblikket under renovering av sameiet og vil fornyes og ferdigstilles i løpet av mai/juni 2026.
- Høy standard
- Godt med lagringsplass med innvendig bod som i dag benyttes som kontor - og kjellerbod på ca 7 kvm.
Boligen ligger i nærheten til alt av servicetilbud:
- Noen få titalls meter gange til Metro Senter
- 1 minutt til nærmeste dagligvarehandel