Bildegalleri

Velkommen til visning!
St. Hanshaugen Romslig 3-roms med kort vei til parken, bussen og matbutikken.
- Månedsleie
- 16 600 kr
- Depositum
- 49 800 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 60 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 5.
- Leieperiode
- 01.04.2023 - 31.03.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Beliggenhet.
Leilighet i tradisjonell bygård med svært sentral lokasjon på St. Hanshaugen. Det er trippelglassvinduer mot gate og dobbeltglassvinduer mot bakgård.
Leiligheten ligger i et hyggelig og populært område, ca 3 minutters gange fra St. Hanshaugen park og ca 15 minutters gange fra Karl Johans gate. Gåavstand til Oslo Met og kort reisetid til Blidern. Relativt kort avstand til Grünerløkka, Akerselva og slottsparken. Rikelig med cafeer, restauranter og matbutikker i det umiddelbare nærområdet (Java, Gutta på Haugen, Pascals, Kiwi/Coop etc).
Det er adgang til å leie bruk av vaskeri i kjelleren. Bredbånd inkludert i leien.
Busser går nord/syd og øst/vest innenfor 1-3 minutters gange og trikk ca 5 minutters gange unna.
Røyking er ikke tillatt. Sameiets ordensregler gjelder for alle leieforhold.
Standard
Entre:
Hyggelig entré med god plass til oppbevaring av sko og yttertøy.
Kjøkken:
Moderne og pent kjøkken/stue med mye skap og benkeplass.
Soverom 1:
Hyggelig og romslig soverom med plass til dobbeltseng og garderobeskap.
Soverom 2:
Soverom nr. 2 har også plass til dobbeltseng, det følger med garderobeskap.
Baderom:
Baderommet er av eldrestandard og har dusjhjørne og vask.
Bod og Fellesvaskeri i kjelleren.
Det er ikke tilgang på parkering av bil/motorsykkel/scooter – men er flere sykkelstativer hvor sykler kan oppbevares og låses i bakgård.