Bildegalleri

Leiligheten har en fin sørvendt veranda med en liten gressplen foran. (Du trenger ikke tenke på å klippe plenen selv.) Rikelig sollys slipper inn i stuen som er på innsiden av verandadøren.
Lys og trivelig leilighet til leie sentralt i Mjøndalen
- Månedsleie
- 11 000 kr
- Depositum
- 22 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 40 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.03.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Leilighet ledig til leie sentralt i Mjøndalen fra 1. Mars 2026 (leiligheten vil muligens bli ledig tidligere).
Kun 300 meter fra buss og 1 km fra togstasjonen.
Egen veranda og inngang, 1 soverom, vaskemaskin, tørketrommel.
Høsten 2020 ble det laget ny kjøkkenøy i skillet mellom kjøkken og stue, en flott åpen løsning. Nye (brukte kjøkkenskap).
I 2024 ble det montert ny hoveddør og høsten 2025 nytt vindu på soverommet (ikke med på bildene).
Rikelig lagerplass på kryploft, tilgjengelig gjennom luke i yttergangen.
Vi bruker standard utleiekontrakt. Wifi og vann er inkludert i husleien, strøm betales på leietakers eget abonnement.
Ca 40 kvadratmeter.
Ta kontakt på melding og fortell litt om deg selv, så kan vi avtale visning så snart som mulig.
Trenger du en kontrakt?
- Utfylt kontrakt med opplysninger fra annonsen
- Digital signering
- Gratis tjeneste
- Godkjent av Forbrukerrådet
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.










