Bildegalleri

Stor garasjeplass med naboparkering kun på vensre side

Inaktiv

Oppvarmet garasje til leie innendørs (låst hele døgnet) i Ringnes Park, sør

Månedsleie
1 850 kr
Depositum
5 550 kr

Nøkkelinfo

Primærrom
14 m²
Boligtype
Garasje/Parkering
Soverom
0
Leieperiode
07.04.2026 - 07.04.2029

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Umøblert

Beskrivelse

Parkering i parkeringshus med lett adkomst til parkeringsplass. Ingen EL-billader foreløpig. På venstre side er det ingen naboparkering, kun på høyre side av bil.

Visning

Visning etter avtale

Profilinfo

Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig

Her finner du Forbrukerrådets husleiekontrakt

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode253867166
Sist endret07. apr. 2026 19:31

Rapporter annonse