Bildegalleri

Huset har stor hage og stor dobbeltgarasje med god lagringsplass. Lekestue i hagen.
Møblert familievennlig enebolig på Stavset med 5 soverom og god standard
- Månedsleie
- 27 000 kr
- Depositum
- 81 000 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 154 m²
- Boligtype
- Enebolig
- Soverom
- 5
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.06.2026
Fasiliteter
Beskrivelse
Ledig omgående. Leies ut møblert (men uten barnemøbler som vises på bilder). Ikke røyk. Ikke tillatt med husdyr.
Kan leies ut 1 år eller månedsbasis. Ta kontakt for visning /videovisning.
Strøm ikke inkludert i leieprisen.
Internett inkludert, men ikke tv-pakke.
Fin enebolig med 5 soverom i attraktivt og barnevennlig boligfelt på Stavset uten gjennomkjøring. Bygd i 1995. Dobbeltgarasje. Vi eiere er ikke-røykere og har ikke hatt dyr boende i huset. Det er kort vei til flere barnehager, Stavset barneskole og butikker på Stavsetsenteret. 2 lekeplasser i gata. Det er god bussforbindelse (busstopp Alfheimsvingen 300 m og Leirbrua gård 50 m) direkte til sykehuset St. Olavs Hospital (buss 23) og sentrum (buss 11). Huset ligger rett ved Bymarka med utallige turmuligheter sommer og vinter. På vinteren kan vi ofte gå på ski fra døra. Stor hage og veranda med direkte tilgang fra kjøkken/stue. Ny veranda i 2020. Det er en egen utleieenhet i kjeller som har egen inngang, parkeringsplass og uteplass. Leies i dag ut til et rolig par vi har stor tiltro til.
Beskrivelse av huset: Balansert ventilasjon. Garasje med elektrisitet slik at man kan lade el-bil.
1 etasje: Gang med fliser og varmekabler , skyvedørsgarderobe, kommode og skap til oppbevaring. Separat do med flis og varmekabler. Vaskerom med flis og varmekabler, dusj, vaskemaskin og tørketrommel, utslagsvask, benk med mye lagringsplass. Kjøkken og stue med muligheter for dimming av lys. Stort kjøkken fra 2019, platetopp med induksjon, mikrobølgeovn, integrert stort kjøleskap, oppvaskmaskin, langbord med plass til 10. Stor stue med 2 sofagrupper, en stor og en liten. Verandadør.
2. etasje: 4 soverom. Hovedsoverom med dobbeltseng og stor skyvedørsgarderobe med elfaskuffer. De 3 andre soverommene med seng som kan gjøres om til dobbeltsenger. Bad med badekar, nye baderomsmøbler i 2021.
Kjeller: trappegang med Kax-hylle fra IKEA (4x4) og større fryser. Kjellerstue / kontor med pult / gjesterom med seng som kan gjøres til dobbetseng. Egen vegg for oppbevaring med hylleopplegg bak forheng. Laminat med gulvvarme. Vindu oppfyller ikke dagens krav for varig oppholdsrom, men bruksmessig er det ikke problem å bruke vindu som rømningsvei, så vi bruker det ofte som gjesterom. (plan om å skifte vindu til et større mars 2026)
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Flytt inn først, betal senere
Forsikre deg om at alt er som avtalt før du betaler husleie! Leieavtale gjennom oss inkluderer tjenester som gjør det både enkelt og trygt for deg og utleier.
Med Trygg leie får du:
- Vi stiller depositumsgaranti, du betaler kun et tjenestegebyr på 4,98 % hver måned
- Signer leieavtalen enkelt og sikkert med oss
- Få full støtte gjennom hele leieperioden
En tjeneste som leveres i samarbeid
med 
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



















































