Bildegalleri
Lys & fin 4R med 2/3soveroms leilighet på Sandaker til leie fra 1. juli
- Månedsleie
- 22 900 kr
- Depositum
- 68 700 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 63 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 3
- Etasje
- 3.
- Leieperiode
- 01.07.2026 - 30.06.2029
- Bruttoareal
- 63 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
Fin og lys leilighet med 2 -3 soverom, stor stue og kjøkken til leie ved Nordpolen mellom Thorsov og Storo krysset.
Leiligheten har 3 soverom, parkett gulv som vist på bilde Det ene soverommet må man gå gjennom det andre for å komme til, se plantegning.
Leiligheten leies ut med hvitevarer dvs. komfyr, kjøleskap/frys, oppvaskmaskin og vaskemaskin på badet.
Leiligheten er lys og luftig og ligger sentralt til i krysset Grefsenveien/Amtman Meinichsgt,rett ved trikk og bussholdeplass.
Inkludert i husleie er fiber nett 1.000Mbps fra Global Connect
Trikkelinjene 11, 12 & 18 stopper rett utenfor
T-bane linje 4,5 + diverse busser fra Storo + Tog Gjøvik banen fra Storo/Grefsen stasjon
Kort vei til BI, Sats, Storo Senter, Sandaker senteret etc.
Joker, Kiwi, Rema & Prix & Meny alle innen for 300 - 400m
Alternativ til depositum kan man kjøpe husleie garanti som koster 6.000 kr dersom man kvalifiserer til dette.
Ta kontakt for visning. Skriv litt om hvem dere er og hva dere gjør, alder etc.
Henvendelse pr. mail prioriteres
Visning
Flytt inn først, betal senere
Forsikre deg om at alt er som avtalt før du betaler husleie! Vår heldigitale leieprosess gjør det enkelt og trygt for deg og utleier.
Med Trygg leie får du:
- Vi stiller depositumsgaranti, du betaler kun et tjenestegebyr på 4,98 % hver måned
- Signer leieavtalen enkelt og sikkert med oss
- Få full støtte gjennom hele leieperioden
En tjeneste som leveres i samarbeid
med 
Nærområdet
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.










