Bildegalleri

Majorstua! 3-r m/hvitevarer, fyring, varmt vann, internett inkludert! 5 min gange til UIO
- Månedsleie
- 21 950 kr
- Depositum
- 65 850 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 45 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 2
- Etasje
- 4.
- Leieperiode
- 01.06.2026 - 31.05.2029
- Bruttoareal
- 49 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
Sentral leilighet på Majorstuen/Marienlyst!
Stille, (delvis) møblert leilighet i høy fjerde etasje (femte etg. over bakkeplan). Stor stue (eventuelt soverom), soverom, separat kjøkken, gang og bad/WC.
Leiligheten har vestvendt og solrik balkong, tregulv og moderne bad, samt romslig bod i kjelleren.
Inkludert i leien:
Hvitevarer, møbler, internett (sameiets standardpakke), oppvarming (fyring), varmt vann og trappevask/vask fellesarealer.
Beliggenhet:
Leiligheten ligger meget sentralt med ca. 5 minutters gåtur til Blindern/UIO, Majorstuen-krysset, OsloMet (tidligere Høgskolen), Politihøgskolen og BI (kort t-banetur).
Leiligheten grenser til populære parker/grøntområder med bl.a utendørs minigolf, volleyball-bane og friområder, i tillegg til praktisk adkomst til Nordmarka med t-bane.
Ellers kort vei til alt byen har å by på av kaféer, shopping, mv. Byens beste kollektivtilbud med buss, trikk og t-bane (alle linjer) ca. 7 minutters gåtur fra leiligheten. Bysykler ca. 30 meter fra leiligheten.
Langtidsleie - minimum ett år. Oppstart er 1. juni men også mulig med senere oppstartsdato.
Mulighet for leie av parkeringsplass etter avtale med styret.
Leietager tegner eget strømabonnement.
Om du er interessert i leiligheten, send en melding med litt informasjon om deg selv, samt referanser, så kan vi avtale en visning.