Bildegalleri

Flott leilighet med stor stue - Attraktiv beliggenhet på Lille Bislett
Lille Bislett: Romslig 2-roms leilighet - oppvarming, varmtvann og internett (1000 Mbit/s) inkludert. 3 meter takhøyde!
- Månedsleie
- 20 000 kr
- Depositum
- 60 000 kr
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 50 m² (BRA-i)
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Leieperiode
- 01.08.2026 - 31.07.2029
- Bruttoareal
- 56 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
Flott og sjarmerende leilighet med god standard og luftig takhøyde på over 3 meter. Strålende beliggenhet sentralt på Bislett med kort vei til alle byens fasiliteter og kollektive tilbud. Boligen ligger i 1. etasje med eget privat inngangsparti og tilgang til 2 felles takterrasser og flott bakgård. Boligen varmes opp med fjernvarme (fyring og varmtvann) som er inkludert i husleien. Internett med 1000 Mbit/s linje er også inkludert. Boligen er utstyrt med alle hvitevarer. Stor bod i kjelleren, samt mulighet til å få leid garasjeplass.
Beskrivelse:
Romslig og tiltalende 2-roms i nyere bygg.
Attraktiv beliggenhet i bilfri og rolig gate.
Takhøyde på over 3 meter sørger for en meget god romfølelse.
Stor stue med god plass til en stor sofaløsning og spisebord.
Lys kjøkkeninnredning med god skap- og benkeplass.
Hyggelig og romslig soverom med stor plassbygd skyvedørsgarderobe.
Pent flislagt bad med gulvvarme og dusjhjørne. Opplegg til vaskemaskin.
Stor bod kjelleren.
God tilgang til offentlig kommunikasjon.
Inventar:
Boligen leies ut med hvitevarer: Kombiskap, komfyr, oppvaskmaskin, mikrobølgeovn og vaskemaskin. Stor plassbygd skyvedørsgarderobe på soverommet.
Fasiliteter:
Bredbånd (1000 Mbit/s linje) inkludert i husleien. Boligen har heis og tilgang til 2 felles takterrasser.
Oppvarming:
Boligen varmes opp med fjernvarme (fyring og varmtvann) som er inkludert i husleien.