Bildegalleri

St.HANSHAUGEN- Meget sentral 3(4) roms leil inkl internett, kabel-TV, hvitevarer, peis, takterasser mm..

Månedsleie
23 100 kr
Depositum
69 300 kr
Inkluderer
Internett, hvitevarer, kabel- tv, peis, vaktmester mm...

Nøkkelinfo

Primærrom
72 m²
Boligtype
Leilighet
Soverom
3
Etasje
1.
Leieperiode
01.08.2026 - 31.07.2029

Beskrivelse

Ledig 01/08.
3(4)-roms takhøyde leilighet som ligger i et populært og meget sentralt område på St. Hanshaugen midt i Oslo, kort vei til flotte grøntarealer som Stensparken og St. Hanshaugen. Her har du alt du trenger innen gangavstand som Karl Johan, Aker brygge, Grünerløkka og Bogstadveien. Busstopp er rett utenfor hovedinngang.
PS/ Møblene på bildene var fra tidligere leietagere, den ser litt annerledes i dag, men det ikke skal være noe betydning da leiligheten leies ut umøblert.
Beskrivelse
Leil. Inneholder stor entre med et stort garderobeskap og gode plass til sko og yttertøy. Åpenløsning stue og stor kjøkken med masse oppbevaringsplass. Gode plass til både spisebord og sittegruppe, peis og varme på gulvet
2 soverom og 1 romslig sovealkove ( med egen dør og vindu )med plass til medium seng. Denne kan brukes som et soverom eller hjemmekontor, det bestemmer du! (Tidligere leietagere har brukt både som et soverom eller kontor) 2-3 store garderobeskap.
Bad/wc med nyere takdusj, blandebatteri og vaskemaskin.
I tillegg disponerer leiligheten 2 boder.
Fantastisk fin ny oppusset takterrasse over to nivåer med sittegrupper og gassgrill. Takterrassen kan brukes når som helts men kan også reserves 1-2 dager på forhånd dersom du vil bruke kun for deg selv med dine gjester . Her er sol hele dagen og panoramautsikt over byens tak på sommeren. Det er heis opp til terrassen.