Bildegalleri

Utvendig
Selvstendig leilighet på Tuft- mellom Drammen og Sande
- Månedsleie
- 11 500 kr
- Depositum
- 34 500 kr
Nøkkelinfo
- Primærrom
- 54 m²
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 1.
- Leieperiode
- 01.07.2026
- Bruttoareal
- 99 m²
Fasiliteter
Beskrivelse
2-roms leilighet til leie på Tuft – landlig og sentralt mellom Drammen og Sande
Velholdt 2-roms leilighet på ca. 54 m² i eget bygg på gårdstun. Rolig og landlig beliggenhet, samtidig som det er kort vei til både Drammen (ca. 9 km) og Sande (ca. 10 km). Busstopp ligger ca. 650 meter unna, med gode forbindelser begge veier.
Ledig fra: ca. 01.07.2026
Leiligheten ble totalrehabilitert i 2011 og holder god standard. Den har vannbåren gulvvarme og god isolasjon, noe som gir behagelig inneklima og energieffektiv drift.
Innhold:
Stue med åpen kjøkkenløsning
Ett soverom
Bad
Gang
Ekstra inkludert:
Romslig kaldgang (ca. 28 m²) ved inngang
Egen terrasse på 34m2
Strøm
Internett (fiberbredbånd via Altibox er tilgjengelig i leiligheten )
Om området:
Rolig og naturnært område med kort vei til Røysjømarka.
Annet:
Dyr tillatt etter avtale
Mulighet for ekstra leie av lagringsplass
T.O. det er noe privat trafikk til lagerplass bak låven som går forbi leiligheten.
Interessert?
Send en melding med litt informasjon om deg selv, så avtaler vi visning.
English version:
1-Bedroom Apartment for Rent at Tuft – Rural and Central Between Drammen and Sande
Well-maintained 1-bedroom apartment located in a separate building on a farm property. Quiet and rural surroundings, yet conveniently located between Drammen (approx. 9 km) and Sande (approx. 10 km). Bus stop is about 650 meters away, with good connections in both directions.