Bildegalleri
En leilighet med god arealutnyttelse - God plass til en stue, egen krok til spisestue og kjøkken med masse skap- og benkeplass
Moderne, oppgradert leilighet i sjøkanten med garasje - sentralt i populære Badedammen
- Månedsleie
- 18 500 kr
- Depositum
- 37 000 kr
Nøkkelinfo
- Internt bruksareal
- 52 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 52 m²
- Eksternt bruksareal
- 18 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 12 m² (TBA)
- Boligtype
- Leilighet
- Soverom
- 1
- Etasje
- 6.
- Leieperiode
- 01.05.2026 - 31.12.2028
- Bruttoareal
- 66 m²
- Energimerking
- C - Lysegrønn
Fasiliteter
Beskrivelse
"Badedammen"er et av byens mest sentrale og populære sameier.
Det tar kun 5 minutter å gå til sentrum.
Med store vinduer langs hele langsiden, får du masse lys inn i hele leiligheten.
Terrassen strekker seg langs hele lengden på ca 10 meter.
Fra terrassen har du en nydelig utsikt over fjorden og innseilinga til byn.
Leiligheten har 1 soverom (12 kvm) med skyvedør inn til en egen garderobe / bod
Leiligheten er fullt møblert (kopper og kar, kaffemaskin, vannkoker, micro, airfryer + sengetøy og håndklær) med nye, moderne møbler og en fantastisk god seng.
Liker du lage mat, kan du boltre deg på et romslig kjøkken med god benkeplass
Garasjeplass i underetasjen og heis rett opp i leiligheten.
Ønsker du å leie båtplass like i nærheten, fikser vi det også.
Leiligheten har vannbåren gulvvarme.
Matvarebutikker og restauranter osv. finner du i umiddelbar nærhet
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Vi anbefaler å skrive kontrakt ved leie av bolig
Her finner du Forbrukerrådets husleiekontraktNærområdet