Bildegalleri

Velkommen til Gavlsjøen - Foto: Marte Stormyr Kristiansen

Gavlsjøen - fritidseiendom ved innløpet til Storfjorden

Prisantydning1 100 000 kr
Omkostninger
28 590 kr
Totalpris
1 128 590 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Internt bruksareal
85 m² (BRA-i)
Bruksareal
111 m²
Eksternt bruksareal
26 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
9 m² (TBA)
Tomteareal
21 894 m² (eiet)
Byggeår
1926
Soverom
4

Les mer om bruksareal her

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om boligen

Fritidseiendom beliggende ved innløpet til Storfjorden. Eiendommen har fantastisk utsikt utover både Velfjorden og Storfjorden.

Hovedbygget består av to etasjer, hvor du i første etasje finner entré, et romslig kjøkken med spiskammer, stue samt trappegang til loftsetasjen. I andre etasje finnes er det fire soverom og flere praktiske lagringskott. Boligen fremstår som svært godt ivaretatt. På eiendommen er det også uthus, utedo og naust.

Dette er en fritidseiendom med tilbaketrukket beliggenhet og spektakulær utsikt. Gjøres oppmerksom på at adkomst skjer med egen båt.

Alt av innbo medfølger i salget.

Tilstandsgrad 3:
Utvendig > tilbygg nord-vest
Innvendig > pipe og ildsted
Innvendig > innvendige trapper
Se tilstandsrapport for detaljer og TG2.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode465799690
Sist endret03. juni 2026 09:08
Referanse2195

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.