Bildegalleri

Hestkjølveien 225

HYTTA VÅR I MURRU I NORDLI

Prisantydning1 300 000 kr
Totalpris
1 300 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Annet
P-plasser
15
Bruksareal
53 m²
Eksternt bruksareal
55 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
15 m² (TBA)
Renovert år
2008
Tomt
Festet
Festeavgift
2 099 kr
Byggeår
2008
Soverom
4
Sengeplasser
7
Meter over havet
580
Energimerking
A

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Utsikt
Fiskemulighet
Turterreng

Visning

NÅR DET MÅTTE PASSE

Om eiendommen

Hytte med adr Hestkjølvegen 225, i Muru/Raudberglia i Nordli vurderes solgt. 55 kvm. Stue/kjøkken, gang, tørkerom. 8 sengeplasser fordelt på to soverom og to hemser. Utedo, samt toalett rom inne. Hytta er bygd av Sørlibygg i 2008.
Er du jeger (med hund, hare jeger, der kan posten sitte på altan😊eller bærplukker er du mitt i terrenget, er du ivri fisker eller snø skuter interessert , du vil være i fred fra naboer, ingen hyttefelt, du er aleine inne i fjellheimen uten naboer. Alle disse elementene har passer inn. Så det er en veldig trivelig plass som vi har kalt KOSLI.

Sommer vann på vegg. Vinter vann i bekk ved hytta. Solcelle strøm. Plassen har også ei lafta hytte fra 1920 på 13kvm som brukes til vedskjul/bod. Boden har to sengebrisker for eventuell overnattingsmulighet. 17m km fra Nordli sentrum retning Geddede. På vinteren kjører vi snøskuter fra parkeringen som ligger like ved Fv. 74. På sommeren er det parkering ved Øvre Jakthytta, deretter 10 til 15 min rusletur frem til hytta.
Hytta ligger nært Lierne nasjonalpark. Nærmeste hytte er utleiehytten Øvre Jakthytta.
30 minutter å gå elle ski til fiskevann

Attraktivt friluftsområde og tur terreng med bær, jakt og fiskemuligheter. Prisantydning kr 1300000. Flere opplysninger og bilder kan fås ved PM eller mob 90135640/99740664.

BARE BE OM VISNING NÅR DET MÅTTE PASSE

Adkomst

15 MIM ( 700 METER )GANGE FRA PASKERING, SOMMER.
5,5 KM FRA PARKERING PÅ VINTER

Beskaffenhet

Hvert 10 år kan det forhandles om feste

Standard

BYGD I 2008 SÅ MEGET BRA RSTANDAR, 20 cm. isolasjon i vegger, 25 cm i ta. Har du noe byggteknisk spørsmål,er det bare å kontakte Sørlibygg A/S Nordli.

Vesentlige opplysninger

På vinter har vi valgt den enkleste måte å komme fram på, med snøskuter, ette felles løype i 4,5 km og 1 km i egen trasse. Det er også mulighet til å kjøre rekreasjons løype og isfiske løype i tilknytning til vår egen skuter trase. Så snøskuter kan men kjøre langt med, hvis det er av interesse
NB DU/DERE KAN FEIRE PÅSKE I PÅSKEFJELLET ER DET MULIHETER TIL.
Komplett det er bare å ta med seg seng trekk, å flytte inn. Vi tar med oss det mest personlig, ellers alt av innredningen og utstyr inkludert

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode446206362
Sist endret29. jan. 2026 08:04

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.