Bildegalleri

Sjusjøen

Pen og velholdt hytte fra 1994 med attraktiv, solrik og barnevennlig beliggenhet - 3 soverom - Hems med 16 kvm gulvareal

Prisantydning3 650 000 kr
Omkostninger
95 340 kr
Totalpris
3 745 340 kr
Kommunale avg.
15 757 kr per år
Eiendomsskatt
4 124 kr per år
Prisstatistikk

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
71 m² (BRA-i)
Bruksareal
71 m²
Balkong/Terrasse
30 m² (TBA)
Tomteareal
1 000 m² (festet)
Festeavgift
16 050 kr
Byggeår
1994
Soverom
3
Rom
4
Energimerking
E - Oransje

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Bilvei frem
Innlagt strøm
Innlagt vann
Lademulighet

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til denne sjarmerende og velholdte hytta fra 1994, beliggende i et populært og naturskjønt område på Rømåsen.

Her får du en hytte som kombinerer komfort, praktiske løsninger og nærhet til naturen - perfekt for den aktive familien som ønsker seg et fristed året rundt.

Hytta ligger i et etablert hyttefelt med meget gode tur- og rekreasjonsmuligheter rett utenfor døren. Vinterstid finner du oppkjørte skiløyper like ved, mens sommeren byr på flotte tur- og sykkelstier i variert terreng. Her kan du nyte fjelluft, ro og aktivitet i skjønn forening.

Med helårsvei helt frem til døren er det enkelt å komme seg hit, uansett sesong. Dette er en hytte som passer både for avslapning og aktivitet.

Ta kontakt med megler for å avtale visning.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode435714101
Sist endret15. nov. 2025 15:37
Referanse55251438

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.