Bildegalleri

Lovik

Hytte til salgs --- GI BUD

Prisantydning1 850 000 kr
Totalpris
1 850 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Annet
Bruksareal
72 m²
Eksternt bruksareal
10 m² (BRA-e)
Tomt
Festet
Byggeår
1998
Soverom
3

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Peis/Ildsted
Utsikt
Fiskemulighet
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Flott hytte i naturskjønt område. Ligger mellom Storvannet og Langvannet i Lovikadalen, Andøy Kommune.
Hytta er på totalt 75 m2 og inneholder stue, kjøkken , tre soverom, bad og gang og hems. I tillegg et anneks på 10 m2 som inneholder badstu og "velværerom" og som elles kan brukes som lagringsplass.
Kjøkkenet er innredet med skap og benkeplate fra Ikea, og har gasskomfyr, gasskjøleskap og 12V ventilator. Oppvarming skjer med vedovn og oljeovn. Det er strøm via aggregat og solcelleanlegg. Sommervann er tilgjengelig. Badet er utstyrt med Cinderella gasstoalett, dusjkabinett og skap- innredning med vask.
Dette er en fritidseiendom som passer for deg som ønsker enkel tilgang på friluftsliv , jakt, fiske og turmulighet i rolige omgivelser.

Hytten selges med innbo og løsøre.

Ta gjerne kontakt for ytterligere opplysninger hvis det er ønskelig.
Send SMS hvis du ønsker min mailadresse.

Adkomst

Adkomst skjer via skogsvei til felles parkering. Derfra går det sti eller med båt over vannet.
Om vinteren er det løyve for snøscooter.

Beskaffenhet

Festetomt betalt til 2092

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode428622235
Sist endret21. nov. 2025 14:24

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.