Bildegalleri

Velkommen til Repparfjorddalen 860

Fin fritidsbolig med tilbaketrukket beliggenhet i Bjørnlia | Vann og strøm | Utsikt | 2 soverom | Sommervei

Prisantydning1 150 000 kr
Omkostninger
31 735 kr
Totalpris
1 181 735 kr
Kommunale avg.
1 665 kr per år

Nøkkelinfo

Boligtype
Andre
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
71 m² (BRA-i)
Bruksareal
71 m²
Balkong/Terrasse
34 m² (TBA)
Tomteareal
999 m²
Byggeår
1995
Soverom
2
Rom
3
Energimerking
E - Rød

Les mer om bruksareal her

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Repparfjorddalen 860 - En fin hytte med badstue, utsikt og den gode hytte opplevelsen. Hytta ligger fint til høyt oppe i Bjørnlia. Det er ca 11 km til Skaidi med butikk, cafe og bensinstasjon. Nærhet til scooterløyper og det er sommervei opp til hytta.

Hytta er oppført i 1995 og framstår som fin og velholdt, men det kan påregnes noen oppgraderinger. Her er en romslig stue med plass til tv-krok og spisestue. Kjøkkenet er adskilt fra stuen og har og god plass til spisebord. Eget bad med badstue gir den gode hyttefølelsen. Lys stue med flott lysinnslipp fra store vinduer. Hytta har egen brønn.

Kort fortalt:
- Flott utsikt
- Sommervei
- 2 soverom
- Ekstra soveplass i gang
- Egen brønn
- Fine uteplasser
- Romslig stue med mye lysinslipp


Kontakt megler for avtale om visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode413123585
Sist endret15. sep. 2025 06:07
Referanse4240157

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.