Bildegalleri

EiendomsMegler 1 v/Halvor Østerli presenterer Manheimstrondi 1194!
Seljord - Manheimstrondi
Koselig helårshytte med anneks, beliggende i naturskjønne omgivelser ved Seljordsvannet. Kort vei til det meste.
Prisantydning780 000 kr
- Omkostninger
- 20 850 kr
- Totalpris
- 800 850 kr
- Kommunale avg.
- 3 705 kr per år
- Formuesverdi
- 198 750 kr
Pris på lån: fra 3 524 kr/mnd
Eff.rente 6,83 %. 468 000 o/20 år. Kostnad: 377 760 kr. Totalt 845 760 kr.
LånekalkulatorDenne annonsen har fått ekstra effekt fra EiendomsMegler 1 Effekt
Få flere klikk på din boligannonseNøkkelinfo
- Beliggenhet
- Innlandet
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Internt bruksareal
- 37 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 48 m²
- Eksternt bruksareal
- 11 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 23 m² (TBA)
- Tomteareal
- 1 022 m² (eiet)
- Byggeår
- 1982
- Soverom
- 2
- Rom
- 3
- Overtakelse
- Overtagelse etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i budskjema.
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Peis/Ildsted
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Turterreng
Visning
Ønsker du å delta på visning så ber vi om at du melder deg på slik at vi vet at du kommer og slik at vi kan orientere deg om bud. Visninger hvor det ikke er påmeldte på forhånd vil ikke bli avholdt.
For visninger utover de annonserte, ta kontakt med megler på telefon 926 97 688.
Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.
VisningspåmeldingOm boligen
Oppfyll en liten hyttedrøm ved Seljordsvannet på naturskjønne Manheimstrondi 1194! Her får du en sjarmerende hytte med en usjenert tomt hvor det er kort vei til vannet for bade- og fiskemuligheter. Manheimstrondi er fint plassert mellom Bø og Seljord, hvor det er gode servicetilbud og opplevelsesmuligheter. Hytta er også omkranset av fine turområder hvor naturen kan oppdages og nytes.
Hytta er oppført ca. 1982, er velholdt og gir rom for en lun hyttefølelse. Dog noe behov for oppgraderinger pga. naturlig elde og slitasje. Hytta er god utstyrt med 8 soveplasser, pluss et anneks/bod, som gir fin plass til familien og gjester. Det er satt inn ny vedovn i 2022 i den romslige stuen. Hytta har strøm og snurredo, ikke innlagt vann. Bilvei helt frem og tinglyst båtplass i Seljordsvannet medfølger
Hytta er oppført ca. 1982, er velholdt og gir rom for en lun hyttefølelse. Dog noe behov for oppgraderinger pga. naturlig elde og slitasje. Hytta er god utstyrt med 8 soveplasser, pluss et anneks/bod, som gir fin plass til familien og gjester. Det er satt inn ny vedovn i 2022 i den romslige stuen. Hytta har strøm og snurredo, ikke innlagt vann. Bilvei helt frem og tinglyst båtplass i Seljordsvannet medfølger
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Eiendomsmegler 1 Midt-Telemark og Notodden
et foretak i SpareBank 1 Sør-Norge konsernet
Annonseinformasjon
FINN-kode | 411356045 |
---|---|
Sist endret | 15. juni 2025 10:57 |
Referanse | 1414250083 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.