Bildegalleri

Solgt
Kaholmen / Kråkerøy

Sommerhus ved vannet. Båtplass, strand og solrike uteplasser. Moderne påbygg med store vinduer mot sjøutsikten.

Prisantydning7 900 000 kr
Omkostninger
198 850 kr
Totalpris
8 098 850 kr
Kommunale avg.
11 118 kr per år
Eiendomsskatt
16 276 kr per år
Formuesverdi
83 158 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Internt bruksareal
62 m² (BRA-i)
Bruksareal
86 m²
Eksternt bruksareal
24 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
164 m² (TBA)
Tomteareal
895 m² (festet)
Festeavgift
5 250 kr
Byggeår
1971
Soverom
4
Rom
5
Overtakelse
Overtakelse skjer etter avtale med selger. Før boligen overleveres kjøper, skal fullt oppgjør og omkostninger være mottatt på meglers klientkonto.

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Båtplass
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Turterreng

Om boligen

Kaholmen 106 ligger på sydspissen av Kråkerøy i et idyllisk landskap av åpne svaberg i det lune Femdalssundet. Vi er 11 min sør for Fredrikstad sentrum, på grensen til Hvaler. Boligen ligger i et fredelig hyttefelt ved sjøkanten og har egen båtplass. Her drar du på båttur ut i skjærgården eller inn til sentrums elvepromenade. Fra det vakre sommerhuset strekker en gressplen seg helt ned til stranda der du kan ta et friskt morgenbad. Boligen fra 1952 fikk flere spennende påbygg i 2020. De nye tilførslene er store, moderne og stilfulle og tilfører boligen deilige åpne rom der det meste er glass og utsikt. I tillegg ser vi en forbilledlig bruk av naturlig tre, snekret i gode løsninger. Her har du mer plass enn i de fleste eneboliger, masse stil og overveldende vakker natur.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode407303817
Sist endret17. juni 2025 12:57
Referanse30-0053/25

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.