Bildegalleri

TRYSIL KNUTS FJELLVERDEN -Usjenert hytte i flotte naturomgivelser!
- Omkostninger
- 46 400 kr
- Totalpris
- 1 136 400 kr
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- På fjellet
- Boligtype
- Hytte
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Internt bruksareal
- 49 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 49 m²
- Balkong/Terrasse
- 48 m² (TBA)
- Tomteareal
- 2 000 m²
- Byggeår
- 1975
- Soverom
- 2
- Rom
- 3
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.
Om boligen
Velkommen til Røsjøvegen 155:
Usjenert fritidsbolig med beliggenhet mellom Røsjøen og Eltsjøen ved Eltdalen, nordvest i kommunen. Området har mye å by på av storslått natur og gode turmuligheter hele året, enten det er til fots eller på ski. Det er også gode muligheter for både jakt og fiske i området, både på sommeren og om vinteren. Det er ca 15 km til nærmeste dagligvarehandel i Jordet og ca 28 km til Innbygda, som er kommunesenteret i Trysil. Eiendommen har idylliske nærområder med mye flott natur og godt tur-terreng.
Hytta er delvis pusset opp og har blant annet fått nytt kjøkken, innvendig kledning og noen nye vinduer. Det er innstallert el-bil-lader. Stor tomt på 2000 kvm. Hytta framstår som lun og intim, samt at den ligger i le med noe skog rundt.
Ta kontakt med megler for komplett informasjon
Nyttige lenker
Nærområdet
Advokat Jostein Morønning
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 401822188 |
|---|---|
| Sist endret | 20. des. 2025 03:24 |
| Referanse | 87250027 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.




























