Bildegalleri

Fjellfølelse i toppsjiktet- En gjennomført toppleilighet med panoramautsikt, ski inn/ski ut og helårsnytelse på Gaustablikk. Jeanette A Eriksrød i DNB Eiendom ønsker velkommen til visning!

Gaustablikk - Gaustatoppen Lodge

Lodgen- lekker toppleilighet over to plan | 2 stuer & 4 soverom| Vestvendt | 2 garasjeplasser, 2 boder |Ski in-ski out!

Prisantydning8 490 000 kr
Omkostninger
213 340 kr
Totalpris
8 703 340 kr
Kommunale avg.
7 856 kr per år
Felleskost/mnd.
3 762 kr
Fellesformue
30 994 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Internt bruksareal
119 m² (BRA-i)
Bruksareal
122 m²
Eksternt bruksareal
3 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
7 m² (TBA)
Tomteareal
2 421 m² (eiet)
Byggeår
2012
Soverom
4
Energimerking

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Innlagt vann
Alpinanlegg
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Bredbåndstilknytning
Garasje/P-plass
Kabel-TV
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Bademulighet
Innlagt strøm
Offentlig vann/kloakk
Turterreng
Lademulighet

Visning

lørdag, 02. mai
14:15 – 15:00
For at vi skal kunne gi deg den beste oppfølgingen, ber vi om at du melder deg på visning i forkant. Dersom ingen er påmeldt kl 16:00 dagen før visning vil visningen ikke bli avholdt. Påmelding hjelper oss med å planlegge og sikre en god opplevelse for alle interessenter. Meld deg enkelt på ved å klikke på lenken for visningspåmelding. Ønsker du privat visning ring megler Jeanette A Eriksrød som holder til i fjellet. Mob: 90027026 Jeg gleder meg til å møte deg!
Visningspåmelding

Om boligen

Fjelluksus på sitt beste!
Leiligheten går over 2 plan og har en gjennomgående høy standard med moderne og stilrene overflater. Ekstra god takhøyde i stuen som skaper en romslig og luftig atmosfære.

Planløsningen er både funksjonell og arealeffektiv. Første etasje består av en innbydende gang, et romslig bad, to soverom, samt en åpen stue- og kjøkkenløsning med direkte utgang til en vestvendt balkong. I tillegg finner du en praktisk garderobe og bod. Andre etasje inneholder ytterligere to store soverom, et bad og en koselig loftstue.

Kjøkkenet med åpen løsning mot stuen. Store vindusflater sørger for rikelig med naturlig lys og gir en spektakulær utsikt mot Gaustatoppen.

En sportsbod samt to garasjeplasser med elbillader, og en ekstra bod i garasjen med direkte utgang inn i alpinbakken.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode397500799
Sist endret27. apr. 2026 06:33
Referanse609250036

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.