
Hva koster det å selge hytte?
Det er mange gode grunner til å bruke en eiendomsmegler når du skal selge hytte, og det er faktisk bare et fåtall som velger å ikke gjøre det.
DNB Eiendom ved Elisabeth Moe har gleden av å presentere Gjevikveien 22! * HUSK å melde deg på til visning! *
Jeg svarer gjerne på spørsmål om eiendommen og området.
Pris på lån: fra 12 446 kr/mnd
Eff.rente 6,61 %. 1 680 000 o/20 år. Kostnad: 1 307 040 kr. Totalt 2 987 040 kr.
LånekalkulatorSalgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveDet er mange gode grunner til å bruke en eiendomsmegler når du skal selge hytte, og det er faktisk bare et fåtall som velger å ikke gjøre det.
Det å kjøpe hytte handler om veldig mye mer enn fin beliggenhet og et godt førsteinntrykk.
Sett opp et boligsøk med DNB Eiendom. Vi finner boligen som matcher dine ønsker. Du får varsel når aktuelle boliger blir lagt ut i markedet.
Gjevikveien 22
på annonsen
prisantydning per kvadratmeter
Pris per m² ligger 5 099 kr under snittet for hytter i Ski.
Grafen viser antall hytter solgt i Ski siste året fordelt på pris per m² - totalt 3 hytter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
FINN-kode | 370658917 |
---|---|
Sist endret | 08. juni 2025 11:54 |
Referanse | 207240155 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.