Bildegalleri

Gul hytte

Inaktiv
Løp

Hytte oppussingsobjekt nært sentrum, fantastisk beliggenhet og utsikt mot landegode og Lofotfjellene

Prisantydning750 000 kr
Fellesgjeld
0 kr
Eiendomsskatt
0 kr per år

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Hytte
Eieform
Annet
P-plasser
2
Internt bruksareal
44 m² (BRA-i)
Bruksareal
25 m²
Eksternt bruksareal
24 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
25 m² (TBA)
Tomteareal
650 m² (festet)
Festeavgift
4 000 kr
Byggeår
1963
Soverom
1
Meter over havet
10

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Utsikt
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Strandlinje
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Adkomst

Eiendomen har en utsøkt beligenhet på Løp, 6 minutter fra sentrum.
Avkjørsel midnattsolveien rett før Løpskiltet.

Utsikt mot Landegode , vestfjorden og Lofotfjellene er fantastisk, da spesielt midnattsol på sommeren, nordlys om vinteren.




Nordøst vent består i vesentlig grad av hyttebebyggelse.
Det foreligger godkjent byggetilladelse for 72 kvm (Saltalshytte).
Gul hytte, eldre bygs i 73.. Vedbod 8 kvm, ukjent alder.
Anneks 22 kvm, bygd 2015. Hlårsisolert- .
Avstand til Bodø sentrum er 7 km og til Løpsmarka ca 1 km.

Ved Løp skiltet tar du til høyre merket med Arnoldas vei så venstre.
Eiendommen har meget gode lysforhold og fri utsikt over Landegodfjorden.
Nærligende sjøside med strand. Naust medfølger.!
Tomten er festetomt, årsleie 3100.

Beskaffenhet

Innkjøring privat vei merket Arnoldasvei. 30 m og til venstre er det opparbeidet parkeringsplass. Det er en åkerlapp i forkant og ligger på en liten høyde med utsikt mot fjorden Landegode og over til Lofoten.
Hytten bygd 63 ,har i dem senere årene stått ubrukt og har forfalt, så her må det påregnes oppgradering.
Aneks ...

Standard

På tomten en eldre hytte som det i dag er byggetilatelse på, godkjent avløp til septikk og vann fra brønn på nabotomten.
Aneks bygget i 2015, ca 24 kvm på godkjent plasering. + eldre vedbod.

Hytten er bygget på søyler trolig på fjell. Bordkledning er binningsverk og isolert etter datidens regler.
Selger informerer om at det har/ er lekasje rund pipehatten på taket. Byggningen er over 50 år og og ellers forventet tilstand med tanke på alder. Oppgrtadering må påregnes.

Aneks står på tømmerstokker. Det er oppført i 2015, isolert i gulv, vegger og tak etter dagens standar. Parket på gulv, mdf- ferdigmalte plater på veg og tak. Liten kjøkken innredning. Det er montert kontakter og strøm via sjøteleding fra hytten.

Det medfølger naust ca 8,75 kv nede ved havet, nær Løpshavn.

Vesentlige opplysninger

Tak lekkasje på hytten må utbedres

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode359986307
Sist endret24. mai 2025 07:44

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.