Bildegalleri

NY PRIS - Kvikne fjellhotell – Koselig fritidsleilighet | Flotte fellesarealer m svømmebasseng | Turmuligheter hele året

Prisantydning320 000 kr
Totalpris
320 000 kr
Fellesgjeld
0 kr
Felleskost/mnd.
3 393 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Leilighet
Eieform
Eier (Selveier)
P-plasser
1
Bruksareal
30 m²
Renovert år
2020
Tomteareal
15 364 m² (eiet)
Byggeår
1982
Soverom
1
Sengeplasser
4
Meter over havet
560

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Lademulighet
Offentlig vann/kloakk
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Innlagt vann
Turterreng

Visning

Visning etter avtale.

Om eiendommen

I en liten fjellbygd, i vannskillet mellom Østerdalen og Trøndelag finner du et hotell som lokker frem roen. Når du kommer hit, står leiligheten varm og nyvasket. Alt er klart. Du trenger bare å åpne døren... og puste ut.

Her kan du velge mellom å ta en dukkert i bassenget og en økt i badstuen, spise god mat i den koselige caféen eller ta med sekken ut i den frie naturen. Her har du alt fra skiløyper innover i fjellet, til gode fiskevann og ville stier. For mens folk myldrer rundt populære hyttefelt og turveier får du det meste for deg selv her i Kviknebygda. Denne leiligheten er derfor perfekt for deg/dere som setter pris på stillhet og å oppleve natur og skiløyper uten de store folkemengdene.

Du får:
- En arealeffektiv leilighet med smart hems
- Oppgradert i 2020, godt vedlikeholdt og klar til bruk
- Vestvendt balkong med utsikt mot fjellet
- Elbillader tilgjengelig
- Store vinduer og godt lysinnslipp
- Fri tilgang til svømmebasseng, badstue og koselig café (rabatt inkludert!)
- Mulighet for leie av egen bod i kjeller
- Møbelpakke inkludert
- Strøm og varmtvann inkludert i felleskostnader
- Matbutikk og busstopp rett i nærheten
- Fleksibel overtakelse

Leiligheten passer for de som ønsker å bruke den aktivt, og som ser fordelen av å ha et koselig sted å komme til hvor man slipper regelmessig vedlikehold og tid på å administrere utleie. Per dags dato tjener man ikke nok på utleie til at den lønner seg som en ren økonomisk investering.

Leiligheten selges privat, men det vil bli brukt Propr til kontrakt og oppgjør.

Velkommen til visning!

Vesentlige opplysninger

Leiligheten er en del av et sameie bestående av 27 boligseksjoner og én næringsseksjon. Som eier har du rett til å disponere leiligheten i inntil 90 dager per år. Hotellet håndterer utleie og administrasjon i henhold til gjeldende avtale, som følger leiligheten ved salg. 65% av netto leieinntekter går til eier.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode343570848
Sist endret18. okt. 2025 08:11

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.