Bildegalleri

Velkommen til Sjusjøen- Brøttum 1527, beliggende i umiddelbar nærhet til milevis av skiløyper!

Solgt

Betydelig oppgradert villmarkshytte - Beliggende på Sjusjøen - Rett ut i skiløypa - Flott solgang og utsikt

Prisantydning2 755 000 kr
Omkostninger
73 274 kr
Totalpris
2 828 274 kr
Kommunale avg.
2 096 kr per år
Eiendomsskatt
3 620 kr per år
Verditakst
2 900 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Primærrom
64 m²
Bruksareal
77 m²
Renovert år
2019
Tomteareal
1 000 m² (festet)
Festeavgift
2 557 kr
Bruttoareal
56 m²
Byggeår
1982
Soverom
2
Energimerking
G - Oransje
Overtakelse
Etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i vedlagte budskjema.

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Eiendomsmegler 1 v/Bettina Halden har gleden av å presentere Sjusjøen-Brøttum 1527, beliggende i Søthaugvegen. Fritidsboligen har gjennom årene blitt betydelig oppgradert, holder god standard, med et flott materialvalg. I vinterhalvåret har man umiddelbar nærhet til oppkjørte skiløyper.
Hytta byr på lys entré, bad, romslig stue og spisestue i åpen løsning, tv stue, 2 soverom, stor veranda med glassverk og god solgang hele året. Tilhørende vedbod og et pent anneks med stue og soverom.

Det er vanntilkoblingsbrønn kun ca 15 meter unna hytta og det er pr. 24.11.23 mulig å koble seg inn på det kommunale ledningsnettet.
Dette er en perle beliggende i et populært natureldorado! Vi ser frem til å møte deg på visning.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode330965845
Sist endret03. mai 2024 08:29
Referanseccff3654-ad46-411e-9d7f-412b1a43063d

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.