Bildegalleri

Velkommen til Skagahøgdi og denne fine topp og endeleiligheten med nydelig utsikt og gode solforhold.
Inaktiv
Skagahøgdi
Attraktiv topp- og endeleilighet på toppen av Skagahøgdi Skisenter. Ski inn/ski ut på både alpint og langrenn!
Prisantydning2 300 000 kr
- Omkostninger
- 58 900 kr
- Totalpris
- 2 358 900 kr
- Kommunale avg.
- 4 238 kr per år
- Felleskost/mnd.
- 3 200 kr
- Eiendomsskatt
- 1 942 kr per år
- Verditakst
- 2 300 000 kr
- Primærrom
- 43 m²
- Bruksareal
- 48 m²
- Tomteareal
- 2 306 m² (festet)
- Festeavgift
- 7 100 kr
- Byggeår
- 2019
- Soverom
- 2
- Rom
- 3
- Energimerking
- D - Rød
- Overtakelse
- Etter nærmere avtale med selger. Vær vennlig å angi ønsket overtagelsesdato i vedlagte budskjema.
Visning
Velkommen til visning! Positive tilbakemeldinger fra markedet, gjør at vi fortsetter med visningspåmelding. Meld deg på ved å trykke på Visningspåmelding . Bare å ringe oss dersom du har spørsmål.
NB! Dersom ingen er påmeldt innen kl. 18 torsdag 05.10 vil visningen bli avlyst.
For visninger utover de annonserte, ta kontakt med megler på telefon 482 02 594.
Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.
VisningspåmeldingOm boligen
Lun og attraktiv leilighet på toppen av Skagahøgdi skisenter, med storslagen utsikt!
Leilighetsbygget ligger perfekt til med ski inn/ski ut på både alpint og langrenn. Skagahøgdi Skisenter har de siste årene utviklet seg og fått enda flere nedfarter, samt en ny og flott varmestue beliggende like ved, hvor det er mat- og drikke servering.
Skiløypene i området byr på helt fantastiske turer i flott høyfjellsterreng. Her kan man velge å gå mot både Hemsedal og Ål, og det er fine rundturer som passer for hele familien.
Leiligheten har en god standard og inneholder entré/gang, stue/kjøkken, bad og 2 soverom. I tillegg egen utvendig bod.