Bildegalleri

Velkommen til Renåfjellet og Orrleiken 28!

Solgt
RENÅFJELLET

Stor og flott fritidseiendom med fantastiske sol- og utsiktsforhold! Lekker laftehytte & garasje m/​elbil-lader.

Prisantydning4 200 000 kr
Omkostninger
122 042 kr
Totalpris
4 322 042 kr
Kommunale avg.
6 689 kr per år

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Primærrom
118 m²
Bruksareal
122 m²
Tomteareal
2 407 m² (eiet)
Byggeår
2016
Soverom
4
Energimerking
D - Oransje
Overtakelse
Overtakelse etter nærmere avtale med selger.    Dersom annet ikke avtales, sendes skjøte/hjemmelsdokument for tinglysing i etterkant av overtakelse.

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Innlagt vann
Alpinanlegg
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Hage
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Turterreng

Om boligen

Velkommen til denne store og flotte fritidseiendommen med svært attraktiv beliggenhet. Hytta ligger helt øverst og innerst i hyttefeltet med fantastiske sol- og utsiktsforhold. Lekker laftehytte fra 2016 og garasje fra 2018. Hytta har en innholdsrik planløsning over to plan med store oppholdsrom. Hytta holder en gjennomgående høy standard og er klar for å tas i bruk! Med fantastiske skiforhold, jakt-og fiskemuligheter, samt muligheten for nydelige fjellturer, bærplukking og sykkelturer om sommeren, er dette et eldorado for den aktive familien året rundt.

Merk deg dette:
-Panoramautsikt
-Ingen gjennomgangstrafikk
-Enkel tilgang til alpinbakke og skiløyper
-Garasje m/elbil-lader og lagringsplass
-2 bad og bod/tekn.rom
-10 sengeplasser
-Styringssystem for varme via app

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode318406641
Sist endret28. okt. 2023 09:29
Referanse1211230388

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.