Bildegalleri

EiendomsMegler 1 v/ Jonas Almli har gleden av å presentere Ytter Svorksjøvegen 157!

Søvasskjølen

Hytte i naturskjønne omgivelser. Usjenert beliggenhet. Innlagt strøm. Eiertomt på ca. 1 mål

Prisantydning650 000 kr
Omkostninger
17 340 kr
Totalpris
667 340 kr
Kommunale avg.
745 kr per år

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Eier (Selveier)
Internt bruksareal
47 m² (BRA-i)
Bruksareal
47 m²
Tomteareal
1 000 m² (eiet)
Byggeår
1969
Soverom
2
Rom
3
Energimerking
G - Oransje

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Fiskemulighet
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Innlagt strøm

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Ytter Svorksjøvegen 157!

Velholdt hytte beliggende i naturskjønne omgivelser på Søvasskjølen. Eiendommen har en usjenert beliggenhet og ligger på et lite høydedrag med utsikt over Ytter Svorksjøen. Hytta, som har innlagt strøm, inneholder entrè, stue, kjøkken og 2 soverom. Uthus på eiendommen med mulldo, god lagringsplass og innredet rom brukt som anneks. Parkeringsplass ca. 300 meter unna eiendommen på sommers tid. På vinteren kan det parkeres på felles parkeringsplass ved E39, og fra der gå på ski til hytta.

Eiendommen ligger på Søvasskjølen. Området er kjent for flott turterreng både sommer og vinter. Det er kort avstand til Orkanger sentrum (ca. 25 min) med de fleste servicefunksjoner samt en times kjøring unna Trondheim sentrum.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode262408994
Sist endret26. sep. 2025 13:33
Referanse45220042

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.