Bildegalleri

Velkommen til Idylliske omgivelser på Skorpo.
Sjølyst på Skorpo - et ferieeldorado for familier | Byggeklare tomter | Rettigheter til 2 båtplasser og parkering
Nøkkelinfo
- Beliggenhet
- Ved sjøen
- Boligtype
- Hyttetomt
- Eieform
- Selveier
- Primærrom
- 68 m²
- Bruksareal
- 76 m²
- Tomteareal
- 751 m² (eiet)
- Byggeår
- 2021
- Soverom
- 2
- Rom
- 1
Fasiliteter
Visning
Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.
VisningspåmeldingOm boligen
Velkommen til nydelige Skorpo, et ferieparadis i kanskje norges fineste skjærgård?
Her er det til salgs en byggeklar hyttetomt, med tilbud om ferdig oppsatt hytte fra Urbanhus. Har du lyst til å bygge selv, eller benytte deg av tilbudet om en ferdig oppsatt hytte? Valget er ditt. OBS! Pga store endringer i materialpriser, kan det være variasjoner i prisene på på ferdighytte. Kontakt megler for siste pristilbud.
Det er mulighet for å få kjøpe naust i Teinevika.
Skorpo har en meget aktiv velforening på øyen, som har et ønske om å gjøre dette til et hytteparadis. Det er opparbeidet lekeplass med lekestativ og eget hus for velforeningen som er satt av til unger/ungdommer. Det blir laget til en ballbane. Bademulighetene er også mange.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Vikøyr & Brandt
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 218395861 |
|---|---|
| Sist endret | 02. sep. 2021 13:31 |
| Referanse | 106210051 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



















