Bildegalleri

Velkommen til Ovedalsheie 30. En meget spennende hytte med sinnsyk utsikt

Solgt

Unik hytte 730 moh. på Stakkhomfjellet. Fantastisk panoramautsikt i 360 grader. Tidligere NATO-bygg.

Prisantydning1 490 000 kr
Omkostninger
44 642 kr
Totalpris
1 534 642 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Annet fritid
Eieform
Eier (Selveier)
Primærrom
34 m²
Tomteareal
1 000 m² (eiet)
Byggeår
1992
Rom
1

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Utsikt

Om boligen

Har du lyst til å kjenne følelsen av å stå på "toppen av verden" i din egen hytte med flere kilometers utsikt i alle rettninger? Nå har vi for salg en spennende hytte på Stakkhomfjellet i Sirdal. Eiendommen er bygget av forsvaret og har fra byggeår frem til 2015 blitt brukt av NATO og forsvaret. Det har tidligere vært to store satelittmottakere som var bindeleddet ut i Europa for NATO.

Nå er hytta pusset opp og fremstår pen og med smarte pene valg. Det er i tillegg en stor bunkers/bomberom i kjelleren med et stort dieselagregat og dieseltank som kan forsyne hytta med strøm i lange perioder ved strømstand.

I dag inneholder hytta:
1. etasje: Vindfang, gang, toalett, baderom, soverom, stue/kjøkken og teknisk rom.
Kjeller: Bunkers med dieselagregat.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode209204915
Sist endret29. nov. 2021 10:03
Referanse8210003

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.