Bildegalleri

Solgt

Bomkjøp selges rimelig til høystbydende

Prisantydning120 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
På fjellet
Boligtype
Hytte
Eieform
Annet
Primærrom
36 m²
Bruksareal
40 m²
Byggeår
1966
Soverom
2
Sengeplasser
5

Les mer om bruksareal her

Adkomst

Sentralt beliggende langs Riksvei 3 på Kvikneskogen

Standard

Ønsker du ei jaktbu eller et utgangspunkt for fiske og tur i fjellet? Jaktterreng ved Grønntjønnan og nydelig turterreng. Dette er en gyllen mulighet!

Hytta framstår som shabby, men også litt chic. Litt praktisk informasjon om hytta:
- Hytta har et bruksareal på 40 kvadratmeter. Den inneholder stue med kjøkkenkrok, to soverom med køyesenger (kan knirke), gang og nusselig lite bad med tråkkedusj og Porta Potti (tom). Det er også en utedo (halvfull bøtte).
- Solcellepanel til belysning, koselig vedovn og gassbluss til matlaging. Vann hentes i bekken.
- Lyse «nymalte» vegger i stue, malt lakkert tregulv og gjennomførte solfalmede gardiner. Hytta selges delvis møblert.
- Veirett gjennom gjørmehøl (går fint med høy firehjulstrekker, ATV eller traktor)
- Takpapp til disposisjon følger med på kjøpet

Høres dette interessant ut? Ta kontakt med Even på telefon 909 59 916, ikke via melding på Finn. Budskjema sendes på e-post til even.moen@outlook.com

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode128162096
Sist endret22. sep. 2018 15:28

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.