Legg til som favoritt.
1/10
Velkommen til Husebybakken 1 B.
Solgt
1-roms studioleilighet på Ullern/Smestad | Ingen dok.avgift | Varmtvann og fyring inkl. | Meget sentralt
Kart
Husebybakken 1 B, 0379 Oslo
Prisantydning
1 500 000 kr
Fellesgjeld
53 771 kr
Felleskost/mnd.
1 490 kr
Fellesformue
24 231 kr
Formuesverdi
438 008 kr
Hva er denne boligen solgt for tidligere?
Prisstatistikk
Nøkkelinfo
Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Primærrom
15 m²
Bruksareal
15 m²
Byggeår
1959
Tomteareal
5 182 m²
Bruttoareal
17 m²
Les mer om bruksareal her
Forkjøpsrett
Ja
Felleskostnader inkluderer
Felleskost. inkl. bl.a. varmtvann og fyring, nedbetaling renter og avdrag på andel fellesgjeld, trappevask, kommunale avgifter, kabel-TV og internett m.m.
Omkostninger
1 500 000,- (Prisantydning)
53 771,- (Andel av fellesgjeld)
1 553 771,- (Totalpris ekskl. omkostninger)
Omkostninger
3 900,- (Boligkjøperforsikring Legal24 (valgfritt))
199,50 (Panteattest kjøper)
430,- (Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk)
430,- (Tingl.gebyr obligasjon BRL - Statens Kartverk)
4 959,50 (Omkostninger totalt)
1 558 730,50 (Totalpris inkl. omkostninger)
Matrikkelinformasjon
Kommunenr: 301
Gårdsnr: 29
Bruksnr: 8
Borettslag-navn: Husebybakken borettslag
Borettslag-andelsnummer: 14
Minus
Se færre detaljer
Pluss tegn