Bildegalleri

Øyvind Næss ved Nordvik Majorstuen presenterer Skovveien 4. En flott garasjeplass (nr. 27) i Frogner Atrium parkeringssameiet. Foto: selger

Frogner Atrium

Garasjeplass med elbillader (nr. 27) til salgs i Frogner Atrium. Attraktivt parkeringsanlegg. Meget sentral beliggenhet

Prisantydning1 350 000 kr
Totalpris
1 384 840 kr
Omkostninger
34 840 kr
Felleskost/mnd.
450 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Garasje/Parkering
Eieform
Selveier
Soverom
0
Byggeår
1993
Tomteareal
2 981 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Garasje/P-plass
Sentralt
Vaktmester-/vektertjeneste
Lademulighet

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Om boligen

Øyvind Næss ved Nordvik Majorstuen har gleden av å presentere Skovveien 4. Sikre deg en attraktiv parkeringsplass med elbillader i hjertet av Frogner! Parkeringsplassen ligger i det populære Frogner Atrium med enkel adkomst og en svært sentral beliggenhet. Plassen er innendørs i et oppvarmet garasjeanlegg, noe som gir en komfortabel parkeringsopplevelse året rundt.

Frogner er et område med begrenset gateparkering og stor etterspørsel etter faste parkeringsplasser. Dette gjør plassen attraktiv både for beboere og pendlere som ønsker en trygg, praktisk og lett tilgjengelig parkeringsløsning.

Høydepunkter:
  • Innendørs parkeringsplass i Frogner Atrium
  • Elbillader
  • Sentral og attraktiv beliggenhet i Skovveien 4
  • Enkel inn- og utkjøring
  • Høy etterspørsel etter parkeringsplasser

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode471859351
Sist endret03. aug. 2026 11:53
Referanse8-0299/26

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.