Bildegalleri

Lena

Lys og pen leilighet i bygg med kun tre enheter - 1. etasje med to s-rom. Kort vei til Lena sentrum og alle fasiliteter.

Prisantydning1 990 000 kr
Totalpris
2 041 140 kr
Omkostninger
51 140 kr
Felleskost/mnd.
2 700 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
58 m² (BRA-i)
Bruksareal
58 m²
Etasje
1
Byggeår
1899
Energimerking
G - Rød
Tomteareal
1 029 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk

Visning

onsdag, 17. juni
16:30 – 17:00
Visningspåmelding

Om boligen

Lys og moderne leilighet i 1. etasje med to soverom og gjennomgående lyse fargevalg som gir en luftig og trivelig atmosfære. Åpen stue og kjøkkenløsning. Boligen ligger i et mindre bygg bestående av totalt tre leiligheter, noe som gir et rolig og oversiktlig bomiljø.

Det er parkering på felles gårdsplass. Leiligheten har en attraktiv beliggenhet kun et steinkast fra Lena sentrum, med kort vei til butikker, servicetilbud og øvrige fasiliteter.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode465099052
Sist endret05. juni 2026 14:43
Referanse6260154

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.