Bildegalleri

Velkommen til Terneveien 3 - Foto: Marte Stormyr Kristiansen
Strømmen - Innholdsrik enebolig ved sjøen
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 6
- Internt bruksareal
- 302 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 326 m²
- Eksternt bruksareal
- 24 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 32 m² (TBA)
- Byggeår
- 1968
- Energimerking
- G - Oransje
- Utleiedel
- Ja
- Tomteareal
- 1 162 m² (eiet)
Visning
Beskrivelse
Enebolig med romslig, opparbeidet hage og vidstrakt utsikt, mot sjøen i vest. Boligen ligger i et etablert boligområde på Strømmen mot Laukholmen, og har gode solforhold større deler av dagen.
Beliggenheten er tilbaketrukket, men gir allikevel kort vei til sentrum - samt til rekreasjonsområder både i skogen og ved sjøen.
En innholdsrik bolig med mange muligheter. Boligen har det en trenger på ett plan; blant annet soverom, stue, kjøkken, toalettrom, bad, vaskerom, i tillegg til et loft med soverom og god lagringsplass. Boligen har også en sokkeletasje.
Boligen er av eldre standard, og har dermed oppgraderingsbehov for å opprettholde dagens standard. Allikevel er det en funksjonell bolig med mange muligheter, og stort potensiale for tilpasning etter egne behov og ønsker.
Vesentlige opplysninger
Utvendig > Taktekking over inngang vest
Utvendig > Taktekking tilbygget
Utvendig > Veggkonstruksjon under-et. øst
Utvendig > Takkonstruksjon tilbygget
Utvendig > Vinduer
Utvendig > Vinduer - 2
Utvendig > Dører - 3
Utvendig > Balkonger, terrasser og rom under balkonger
Utvendig > Altan ved tilbygget sørvest
Innvendig > Gulv leilighet sør sokkel
Innvendig > Etasjeskille tilbygget
Innvendig > Etasjeskille hovedetasjen hovedbygget
Innvendig > Pipe og ildsted
Tomteforhold > Fuktsikring og drenering
Tomteforhold > Oljetank
Våtrom > Sokkeletasje > Dusjrom > Generell
Kjøkken > Sokkeletasje > Kjøkken > Avtrekk
Våtrom > Sokkeletasje, leilighet. > Bad/vaskerom > Generell
Våtrom > Hovedetasje > Bad > Generell
Våtrom > Hovedetasje > Bad/vaskerom > Generell
I tillegg er en rekke forhold angitt med TG 2 – Avvik som kan kreve tiltak og TG 2 - Avvik som ikke krever umiddelbare tiltak. Blant annet er det observert skjeggkre. Det er gjort tiltak, og her vises til rapport fra Pelias.
Hulltaking i tilliggende konstruksjoner sokkeletasje > dusjrom er ikke foretatt da det ikke er mulig pga tilliggende konstruksjoner.
Det gjøres oppmerksom på at det mangler dokumentasjon knyttet til hvorvidt tilbygg i sokkeletasjen lovlig kan leies ut som selvstendig bolig. Kjøper oppfordres til å ta kontakt med kommunen for detaljer.
Henviser til komplett salgsoppgave med tilhørende tilstandsrapport. Vi oppfordrer alltid til å lese nøye gjennom denne.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Advokatfellesskapet Brønnøysund
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.












































