Bildegalleri

Velkommen til Brattbakkvegen 235, Fotograf Knut Kjønnås

Trollåsen/​Helfjell - Bolig - Landlig beliggenhet med svært gode garasjefasiliteter

Prisantydning4 900 000 kr
Totalpris
5 023 890 kr
Omkostninger
123 890 kr
Eiendomsskatt
4 696 kr per år
Formuesverdi
1 072 317 kr
Verditakst
4 900 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
233 m² (BRA-i)
Bruksareal
393 m²
Eksternt bruksareal
160 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
64 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
2008
Energimerking
Rom
4
Tomteareal
6 788 m² (eiet)

Visning

torsdag, 04. juni
17:00 – 18:00
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Brattbakkvegen 235 en sjarmerende enebolig med landlig og rolig beliggenhet, perfekt for deg som ønsker god plass både inne og ute.
Eiendommen ligger naturskjønt til med gode solforhold og fine uteområder, samtidig som det er kort vei til nødvendige fasiliteter.

Eiendommen skiller seg spesielt ut med svært gode garasjeløsninger:
Stor, isolert garasje med carport, som egner seg svært godt som verksted, hobbyrom eller til lagring
God takhøyde og fleksible løsninger gir mange bruksmuligheter
Garasje nummer to med tilhørende carport, som gir ytterligere plass til parkering eller oppbevaring.

Kort fortalt:
- Enebolig med landlig beliggenhet
- Rolige og naturnære omgivelser
- Svært gode garasjefasiliteter
- Perfekt for verksted, lager eller hobby
- Gode parkeringsmuligheter

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode464264664
Sist endret21. mai 2026 07:14
Referanse1801260024

Rapporter annonse