Bildegalleri

Botnaholten
4- roms leilighet m/ carport | Flott utsikt og gode solforhold | Pen standard & god planløsning!
Prisantydning3 390 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 3
- Internt bruksareal
- 85 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 115 m²
- Eksternt bruksareal
- 30 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 35 m² (TBA)
- Etasje
- 1
- Byggeår
- 2017
- Energimerking
- Rom
- 4
- Tomteareal
- 679 m² (eiet)
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Utsikt
Turterreng
Balansert ventilasjon
Visning
onsdag, 27. mai
16:00 – 17:00
Velkommen til visning! Husk å melde deg på visningen ved å trykke på knappen visningspåmelding under, eller ta kontakt med megler for å gjøre en avtale. Visninger uten påmeldte blir avlyst.
VisningspåmeldingOm boligen
Fagerlia 13B - Pent påkostet leilighet med 3 godkjente soverom, carport og utv. sportsbod. Fra carport er det kort og trappfri tilkomst til denne innbydende leiligheten. Det er gjort gode og praktiske tilvalg under byggeprosessen bl.a romløsning og materialvalg i gang, bad og kjøkken. Med noe høytliggende plassering fra vei og en sørvendt terrasse, får du gode solforhold i alle årstider og begrenset med innsyn fra veien.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Eiendomsmegler Norge Florø
Best der du bor
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


























