Bildegalleri

Velkommen til vakre Svanøy Foto: Photoevent (Thor-Aage Bolseth Lillestøl)

Svanøy - heilårs/​fritidsbustad ved sjøen - flott utsikt - oppført 2007 - garasje frå 2018

Prisantydning3 800 000 kr
Totalpris
3 909 050 kr
Omkostninger
109 050 kr
Kommunale avg.
19 590 kr per år
Formuesverdi
876 509 kr
Verditakst
3 800 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
155 m² (BRA-i)
Bruksareal
202 m²
Eksternt bruksareal
47 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
124 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
2007
Energimerking
Rom
5
Tomteareal
1 501 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Visning

tirsdag, 02. juni
15:30 – 16:30
Det går rutebåt frå Florø kl 14.30 retur frå Svanøy kl. 16.55. Vi ønskjer på førehand å vite om du kjem på vising og ber deg om å melde deg på via finn.no, eiendomsmegler1/sogn og fjordane eller kontakt meklar på tlf 48167099. Dette gjer vi for å kunne yte bedre service til kundane våre. Om det ikkje er påmeldingar til vising, vert den avlyst. Ta kontakt om ikkje oppsatt tidspunkt passer.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Biskop Svanes Veg 92!
Bustadhuset kan nyttast som heilårsbustad eller fritidsbustad og har ei flott plassering ved sjøen på Svanøy.

Eigedomen ligg sentralt til på øya, med kort gangavstand til rutebåtkaia og butikken/kroa. Svanøy Hovedgård er også like i nærleiken. Her bur du i rolege og naturskjønne omgjevnader med utsikt mot fjorden. Bustaden har ei praktisk planløysning over to etasjar, og dei store vindauge i stova slepp inn mykje lys og rammar inn utsikta. Her er det lett å trivast.

Verdt å merke seg:
- Stor terrasse som går rundt store delar av bustaden.
- Fine områrder langs sjøen rett ved eigedomen
- Bad på loftet oppgradert i 2020
- Garasje frå 2018 og vedbod
- Vedovn i stova for ekstra varme og hygge
- Tre soverom og eiga loftstove