Bildegalleri

Velkommen til Sandvikgata 12 - Presentert av Notar v/Henrik Pettersen Foto: Ingvald Kaldhussæter

Kombinert bolig- og næringsbygg |Attraktiv og sentral beliggenhet| Godt utleiepotensiale

Prisantydning1 900 000 kr
Totalpris
1 966 490 kr
Omkostninger
66 490 kr
Kommunale avg.
42 285 kr per år
Formuesverdi
304 000 kr
Verditakst
1 900 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Andre
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
443 m² (BRA-i)
Bruksareal
502 m²
Eksternt bruksareal
55 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
4 m² (BRA-b)
Balkong/Terrasse
176 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1977
Energimerking
Tomteareal
1 287 m² (festet)
Festeavgift
10 100 kr

Les mer om bruksareal her

Visning

onsdag, 27. mai
17:00 – 18:00
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Sandvikgata 12! Kombinert bolig- og næringsbygg med attraktiv og sentral beliggenhet i Stordal sentrum i Fjord kommune. Her har man gangavstand til alle sentrumsfasiliteter. Eiendommen har en vestvendt orientering mot fjorden et steinkast unna. Romslig og flat tomt. Selve bygget er fra 1977. I førsteetasjen er det et romslig næringslokale. I andre etasjen finner vi en stor leilighet med bla. 3 soverom og en stor vestvendt terrasse med gode solforhold.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode463232145
Sist endret13. mai 2026 20:02
ReferanseNO1.2678

Rapporter annonse