Bildegalleri

Velkommen til Myraparkveien 16 C!

OPPEGÅRD - Enebolig beliggende vestvendt og solrikt - Veletablert og barnevennlig område - Boligen trenger oppgradering

Prisantydning6 500 000 kr
Totalpris
6 663 887 kr
Omkostninger
163 887 kr
Kommunale avg.
9 311 kr per år
Verditakst
6 500 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
120 m² (BRA-i)
Bruksareal
197 m²
Eksternt bruksareal
77 m² (BRA-e)
Byggeår
1980
Energimerking
F - Oransje
Rom
4
Tomteareal
895 m² (eiet)

Visning

tirsdag, 19. mai
16:30 – 17:30
Velkommen til visning! Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at våre meglere har god tid og på best mulig måte kan møte alle interessentene. Det er enkelt å melde seg på og like enkelt å melde seg av. Husk å les salgsoppgaven i forkant! Kontakt oss gjerne i forkant av visning om du har noen spørsmål.
Visningspåmelding

Om boligen

Enebolig over ett plan pluss uinnredet kjeller, oppført i 1980. Boligen holder en grei standard, men har behov for noe oppgradering/rehabilitering for å tilfredsstille dagens krav til standard og komfort. Garasje.

Eiendommen ligger sentralt til i barnevennlig og rolig boligområde på Sætreskogen i Oppegård Syd. Boligen ligger på en høyde med solrik terrasse og med utsikt.

Dette er et fint område for barnefamilier med kort vei til barnehager og skoler i alle trinn. Samtidig er det kort vei til dagligvarebutikk, div. servicetilbud og kollektivtransport. Nærområdet byr på mange flotte tur- og rekreasjonsområder samt badeplasser på Tusse.

Mulighetene er mange med varierte fritidsmuligheter. Kort kjøreavstand til idrettsanlegg, tennisbaner, golfbaner, idretts- og svømmehall, treningssentre, kunstgressbaner, skatepark, slalåmbakke m.m.