Bildegalleri

Eigedomen ligg i landlege omgjevnader i Bakkingavegen på Hafslo med praktfull utsikt over Hafslovatnet.

Landleg eigedom med solrikt tun, panoramautsikt mot Hafslovatnet og stort potensial - Ikkje buplikt!

Prisantydning800 000 kr
Totalpris
821 090 kr
Omkostninger
21 090 kr
Kommunale avg.
16 304 kr per år
Verditakst
800 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
5
Internt bruksareal
151 m² (BRA-i)
Bruksareal
186 m²
Eksternt bruksareal
35 m² (BRA-e)
Etasje
3
Byggeår
1900
Energimerking
Rom
7
Tomteareal
1 208 m² (eiet)

Visning

torsdag, 21. mai
16:30 – 17:30
Visningspåmelding

Om boligen

Velkomen til Bakkingavegen 64! Ein solrik eigedom nær Hafslo sentrum med flott utsikt mot Hafslovatnet og fjella rundt. Eigedomen ligg i fredelege omgjevnader nær Hafslo sentrum, med kort veg til barnehage, skule, daglegvarebutikk og flotte fritidstilbod. Her får du eit innhaldsrikt hus og eit tun med driftsbygning, gode parkeringsmoglegheiter og spennande utviklingspotensial. Bustaden har behov for omfattande oppgradering, men kan bli ein særprega heim for deg som ønskjer å skape noko eige.

Våningshuset frå om lag 1900 har 186 m² BRA over tre plan, med mellom anna to stover, kjøken, bad og fem soverom.

Hafslovatnet, Sogn skisenter og idylliske Solvorn ligg alle innan kort rekkevidde, og det er om lag 20 minutt til både Gaupne og Sogndal.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462856470
Sist endret13. mai 2026 11:36
ReferanseGAR78.2640

Rapporter annonse