Bildegalleri

LØRENSKOG / Rolvsrud skog

Stilren 2-roms selveier fra 2017 med tilhørende hybel. Balkong og garasjeplass med elbillader. Gode leieinntekter.

Prisantydning6 299 000 kr
Totalpris
6 482 705 kr
Omkostninger
170 390 kr
Fellesgjeld
13 315 kr
Felleskost/mnd.
3 999 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
83 m² (BRA-i)
Bruksareal
83 m²
Etasje
2
Byggeår
2017

Visning

tirsdag, 26. mai
18:00 – 19:00
Dersom du ønsker privatvisning er det bare å ta kontakt.
Visningspåmelding

Om boligen

Attraktiv leilighet bestående av en romslig 2-roms samt en hybel. Både hybel og hovedenhet har vært leid ut de siste årene.
Hovedenhet: ca 17 000,- pr mnd.
Hybel: 12 500,- pr mnd.

* Unik leilighet med en tilhørende hybel som kan leies ut skattefritt
* Sentral beliggenhet med nærhet til det meste
* Romslig balkong og garasjeplass m/lader
* Integrerte hvitevarer medfølger
* Boligen disponerer bod ved garasjeplassen på 6,6 kvm samt en lukket garderobebod på 3 kvm.

I tillegg til fellesutgifter må følgende påregnes:
TV/Bredbånd - 345kr pr måned
Lader i garasje - 200kr pr måned (abonnement)
Fjernvarme/ varmtvann/kommunalt vann og avløp - avhengig av forbruk, ca 32 000kr pr år for hele boligen.
Lave strømutgifter - ca 300kr pr måned
Eiendomsskatt - 4037kr pr år

Selger har ikke bodd i boligen selv og har derfor litt mindre detaljkunnskaper om leiligheten. Det henvises til tilstandsrapporten.
Bildene i annonsen er tatt i 2020. Det tas forbehold om at små endringer kan ha forekommet.

Beliggenhet

Sentral og flott beliggenhet på nye Thurmannskogen i Lørenskog kommune. Leiligheten ligger fint til inne på området rett over veien fra velkjente Rolvsrud Park. Her er det kort vei til Lørenskog sentrum, Metrosenteret og Triaden kjøpesenteret som byr på flere fasiliteter og servicetilbud. Med bil tar det ca. 5 minutter til Strømmen Storsenter med over 200 butikker og tilknyttede virksomheter. Dagligvarehandelen kan gjøres ved blant annet Kiwi på Solheim eller Coop Mega på Metro.

Eiendommen har gangavstand til Solheim barneskole og Kjenn ungdomsskole. Det finnes flere videregående skoler i nærliggende områder samt et godt utvalg av både private og kommunale barnehager. Lørenskog sentrum har bla. bussterminal, treningssenter og et bredt og variert forretnings- og servicetilbud. Akershus universitetssykehus ligger kun 3 km unna. Kort vei til Strømsveien/E6, som gir gode kommunikasjonsmuligheter både sørover og nordover. Det tar ca. 7 minutter til Lillestrøm sentrum, 12 - 15 minutter med bil til Oslo sentrum, og 25 minutter til Oslo lufthavn Gardermoen. Se vedlagt nabolagsprofil for mer informasjon om nærområdet.

Området har kort vei til lekeplass, Rolvsrud idrettsbane, flere ballplasser, ishall på Solheim, svømmehall og tennisbane ved Kjenn, samt flerbrukshall på Fjellsrud. Losby Gods og golfbane er et meget populært tur- og rekreasjonsområde. Gården er utgangspunkt for turer innover i Østmarka, samt målet for tur- og skigåere som starter i det sentrale Lørenskog. Mange tar seg innover i marka på sykkel, eller benytter kano fra Mønevann og videre innover vassdragene.

En av verdens største innendørsarenaer for skisport, SNØ, ligger ved Lørenskog stasjon. Med en størrelse på ca. 50 000 kvadratmeter er det laget en arena med perfekte forhold for langrenn, alpint og freeski.

Omkostninger

6 299 000 kr (Prisantydning)
13 315 kr (Andel av fellesgjeld)
---
6 312 315 kr (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
11 500 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))
157 800 kr (Dokumentavgift)
545 kr (Tinglysing av pantedokument)
545 kr (Tinglysing av skjøte)

---

170 390 kr (Omkostninger totalt)

---

6 482 705 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

6 725 kr (Eierskiftegebyr)
545 kr (Panterett med urådighet)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462621286
Sist endret06. mai 2026 13:46

Rapporter annonse