Bildegalleri

Velkommen til Lilleskagveien 95! En enebolig fra 1966 med en fantastisk beliggenhet ved sjøen på Hvasser. Fotograf Dag Frogner

Solgt
Hvasser

Vestvendt utsiktseiendom på på Hvasser med flott sjøutsikt | Store terrasser på totalt 22 m² | Dobbelgarasje og båtplass

Prisantydning8 200 000 kr
Totalpris
8 406 090 kr
Omkostninger
206 090 kr
Kommunale avg.
9 827 kr per år

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
2
Internt bruksareal
147 m² (BRA-i)
Bruksareal
205 m²
Eksternt bruksareal
45 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
13 m² (BRA-b)
Balkong/Terrasse
22 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1966
Energimerking
Rom
5
Tomteareal
1 161 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Takterrasse
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Båtplass
Garasje/P-plass
Hage
Ingen gjenboere
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Peis/Ildsted
Sentralt
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Turterreng

Om boligen

Velkommen til Lilleskagveien 95

Enebolig med stort potensial, beliggende på en kupert fjelltomt på Hvasser med fantastisk utsikt over sjøen samt sen kveldsol.

Dette er en eiendom i et etablert og rolig nabolag med nærhet til flotte turområder. Boligen har stue med vedovn og utgang til en terrasse på 22 m² samt en innbygget sommerstue. Kjøkkenet har et karnapp som gir ekstra lys, og det medfølger båtplass i en felles privat brygge. For parkering og lagring er det en stor garasje på 45 m² med bod. Eiendommen er fra 1966 og har et betydelig oppgraderingsbehov, noe som gir en ny eier en unik mulighet til å skape sitt drømmehjem ved sjøen. For oppvarming finnes to vedovner og varmepumpe.

Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode458012297
Sist endret16. apr. 2026 11:34
Referanse2865260075

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.