Bildegalleri

Rønvik

Innflyttingsklar 2-roms toppleilighet | Innglasset balkong | Carport m/​ elbillader

Prisantydning2 430 000 kr
Totalpris
2 797 585 kr
Omkostninger
9 290 kr
Fellesgjeld
358 295 kr
Felleskost/mnd.
6 134 kr
Fellesformue
43 365 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
1
Internt bruksareal
57 m² (BRA-i)
Bruksareal
83 m²
Eksternt bruksareal
11 m² (BRA-e)
Innglasset balkong
15 m² (BRA-b)
Etasje
3
Byggeår
1967
Tomteareal
7 430 m² (eiet)

Om boligen

Velkommen til denne praktiske og trivelige andelsleiligheten i 3. etasje. Her får du en lettstelt bolig med en herlig innglasset balkong på ca. 15 m² som fungerer som en ekstra stue halve året. Leiligheten har en gjennomgående grei standard, og borettslaget gjennomførte rørfornying i 2019 (inkludert nytt toalett og membran i sluk).

En stor fordel i hverdagen er den medfølgende carporten med ferdig montert elbillader. Lagringsplass er det rikelig av, med tre boder i kjelleren som tilhører leiligheten. Dette er et perfekt førstegangskjøp eller for deg som ønsker å bo sentralt, men rolig.

Beliggenhet

Leiligheten ligger i et attraktivt og etablert boligområde i Rønvika. Her bor du tilbaketrukket, men likevel sentralt. Det tar kun ca. 10 minutter å sykle til Bodø sentrum, og det er gode bussforbindelser i nærheten. Nabolaget er rolig, og du har kort vei til både dagligvarebutikker, City Nord og flotte turmuligheter i marka. Linken ligger like ved, med tursti videre til Keiservarden.

Annet

Borettslaget har velordnede fellesarealer, inkludert en felles sykkelbod ute. I kjelleren er det, i tillegg til de private bodene, også tilfluktsrom/fellesareal.

Felleskostnader inkluderer:
- Kommunale avgifter, bygningsforsikring, forretningsførsel, renter og avdrag på andel fellesgjeld.
- Drift og vedlikehold. Trappeoppgangen vaskes en gang i uka. Plenklipp og snørydding ved behov.
- Internett. GlobalConnect har levert hjemmesentral med WiFi 6. Hastighetstest over WiFi er målt til 500 Mbps ned og 150 Mbps opp.

TV-avtale tegnes utenom felleskostnadene. Her kan du velge mellom pakker fra RiksTV, Allente, Strim eller ingenting.

Strømforbruket for leiligheten var i desember på 787 kWh. Total kostnad samme måned var på 668 kr inkludert nettleie og avgifter.
Strøm til elbilladeren betales separat gjennom Charge365 sin app. Pris per kWh er 1,45 kr.

Det er forkjøpsrett i borettslaget som avklares parallelt med salget. Kjøper må godkjennes av styret i boligselskapet.

Jeg selger boligen selv og holder gjerne privatvisning. Ta kontakt for å avtale et tidspunkt som passer deg!

Det beste med å bo her? Masse lagringsplass, innglasset balkong og beliggenheten.
Det verste med å bo her? Det er ikke heis.

Fleksibel overtagelsesdato.

Løsøre

Alt fastmontert utstyr (som elbillader, baderomsinnredning og garderobeskap) følger med. Hyller i bodene følger med.

Annet som følger med:
- Oppvaskmaskin, kjøleskap, komfyr, mikrobølgeovn

- Ladekabel til elbil

De "vanlige" reglene for løsøre gjelder ellers (dvs. at taklamper og fastmonterte hyller henger igjen, mens løse ting tas med).

Omkostninger

2 430 000 kr (Prisantydning)
358 295 kr (Andel av fellesgjeld)
---
2 788 295 kr (Pris inkl. fellesgjeld)

Omkostninger
8 200 kr (HELP boligkjøperforsikring (valgfritt))
545 kr (Tinglysing av pantedokument)
545 kr (Tinglysing av skjøte)

---

9 290 kr (Omkostninger totalt)

---

2 797 585 kr (Totalpris inkl. omkostninger)

NB: Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses én låneobligasjon og at eiendommen selges til prisantydning.

Det tas forbehold om endringer i offentlige og private gebyrer.

Selger er selv ansvarlig for følgende gebyr:

545 kr (Panterett med urådighet)
6 725 kr (Eierskiftegebyr)

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode448728924
Sist endret27. apr. 2026 18:06

Rapporter annonse