Bildegalleri

Velkommen til Reitmyrveien 50! Foto: EFKT.

Hunstad/Galnåsmyra

Lys og flott 3-roms leilighet i attraktiv og barnevennlig boområde !

Prisantydning2 530 000 kr
Totalpris
2 692 541 kr
Omkostninger
1 090 kr
Fellesgjeld
161 451 kr
Felleskost/mnd.
4 436 kr
Fellesformue
60 050 kr
Formuesverdi
781 933 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Internt bruksareal
63 m² (BRA-i)
Bruksareal
67 m²
Eksternt bruksareal
4 m² (BRA-e)
Etasje
1
Byggeår
1977
Energimerking
E - Gul
Rom
3
Tomteareal
74 983 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Visning

mandag, 09. februar
18:00 – 18:45
Alle våre visninger har påmelding. Dette for at vi kan planlegge visningene best mulig, og ha god tid til de som kommer. Det er enkelt å melde seg på, og du kan like enkelt melde deg av. Visninger uten påmeldte deltakere kan bli avlyst.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Reitmyrveien 50!

Galnåsmyra Borettslag ligger i et trafikkstille og godt etablert boområde med god tilknytning til nærområde. Herfra er det kort vei til daglige nødvendigheter samt holdeplass for kollektivtransport. For den turglade er det kort vei til Lysløypa og et nettverk av flotte turstier. Leiligheten har en funksjonell løsning med gode romstørrelser og inneholder en praktisk entré og mellomgang med plass til oppbevarringsmøblement. Stue med kjøkken i delvis åpen løsning, adskilt med lettvegg. I tillegg er det et flislagt bad og to soverom. Innvendig er det to praktiske boder, og en utvendig sportsbod i tilknytning det overbygde inngangspartiet.

Velkommen på en hyggelig visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode448649269
Sist endret30. jan. 2026 19:42
Referanse2260012

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.