Bildegalleri

Velkommen til Prestlia 13 - Presentert av Soliman Sarwar
BJØRNDAL
Pen familiebolig over tre plan | Store utearealer | Dobbelgarasje m/ lader | Luftig beliggenhet
Prisantydning7 800 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 4
- Internt bruksareal
- 202 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 236 m²
- Eksternt bruksareal
- 24 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 136 m² (TBA)
- Byggeår
- 1987
- Energimerking
- F - Mørkegrønn
- Rom
- 6
- Tomteareal
- 319 m² (eiet)
Fasiliteter
Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Sentralt
Bredbåndstilknytning
Rolig
Om boligen
Velkommen til Prestlia 13 - en pen enebolig over tre etasjer med familievennlig planløsning og attraktiv beliggenhet. Boligen har gode soverom, uteplasser på totalt 136 m² og en romslig stue. Videre er det separat vaskerom, to bad og kjøkken. Det er garasjeplass med montert lader og elektrisk garasjeport. De siste årene er det utført flere moderniseringer som skiftet deler av kledningen, nyere el-anlegg på loft, overflatebehandlinger og bygget lagringsloft over garasje.
Boligen ligger i et populært område med umiddelbar nærhet til Meklenborg idrettsanlegg, gode bussforbindelser og gangvei il Bjørndal barneskole.
Boligen ligger i et populært område med umiddelbar nærhet til Meklenborg idrettsanlegg, gode bussforbindelser og gangvei il Bjørndal barneskole.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet

PrivatMegleren Panorama
Kun det beste på dine vegne
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 445239321 |
|---|---|
| Sist endret | 19. jan. 2026 05:17 |
| Referanse | 38251377 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.












































