Bildegalleri

Velkommen til Austadveien 103!
Solgt
Austad/Fjell
Lys og pen selveierleilighet beliggende i øverste etasje med 2 soverom, peis, innglasset balkong og garasje.
Prisantydning2 190 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 70 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 94 m²
- Eksternt bruksareal
- 16 m² (BRA-e)
- Innglasset balkong
- 8 m² (BRA-b)
- Etasje
- 3
- Byggeår
- 1963
- Energimerking
- G - Rød
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 11 202 m² (eiet)
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Sentralt
Turterreng
Om boligen
Velkommen til Austadveien 103, en lys og pen 3-roms toppleilighet beliggende i et veletablert og barnevennlig boligområde på Austad/Fjell. Leiligheten har en god og funksjonell planløsning, og kan blant annet by på en entré med plass til oppbevaring av yttertøy, flislagt baderom med gulvvarme og opplegg for vaskemaskin, separat kjøkken med mye skap- og benkeplass, romslig stue med peisovn og utgang til innglasset balkong på ca. 8 m² og to gode soverom. Godt med lagringsplass i eksterne boder. Parkering i garasjerekke. Hyggelige grøntområder og lekeplass i sameiet.
Meget kort gangavstand til butikk og bussholdeplass med hyppige avganger til Drammen sentrum med "alle" servicefasiliteter. Det er også gangavstand til barnehage, skoler, fotballbane, marka, m.m.
Velkommen til visning!
Meget kort gangavstand til butikk og bussholdeplass med hyppige avganger til Drammen sentrum med "alle" servicefasiliteter. Det er også gangavstand til barnehage, skoler, fotballbane, marka, m.m.
Velkommen til visning!
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
DNB Eiendom AS
Verdifulle salg
Prisstatistikk
Austadveien 103
2 161 klikk
på annonsen
36 125 kr
prisantydning per kvadratmeter
Prisfordeling
Pris per m² ligger 20 875 kr under snittet for leiligheter i Gamle Drammen.
Grafen viser antall leiligheter solgt i Gamle Drammen siste året fordelt på pris per m² - totalt 1 069 leiligheter
Antall boliger
Kvadratmeterpris tilsvarer prisantydning pluss fellesgjeld per kvadratmeter (p-rom eller BRA-i). Prisene i grafen er avrundet til nærmeste 1000 kr.
Lignende boliger til salgs
7 490 000 kr


6 990 000 kr


4 800 000 kr


1 990 000 kr
Drammen
Pen 2-roms toppleilighet med garasje | Heis | Balkong fra 2021 | Attraktiv beliggenhet | Gangavstand til tog
Totalpris: 2 755 455 kr


3 090 000 kr
Drammen
Lekker og påkostet 2-roms selveierleil. | Bad og kjøkken fra 2025 | Innglasset balkong | 3.etg m/heis | Pendlervennlig!
Totalpris: 3 471 798 kr


11 900 000 kr
Jessheim
Herskapelig og innholdsrik villa m/godkjent utleiedel | Solrike uteområder | Dobbelgarasje | Attraktivt og barnevennlig
Totalpris: 12 218 090 kr
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 442436117 |
|---|---|
| Sist endret | 02. feb. 2026 11:24 |
| Referanse | 512250465 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.


























