Bildegalleri

Velkommen til Gamleveien 71A!
Enebolig med stort potensiale | Romslig tomt på 992m², garasje & meget sentral beliggenhet! Kort vei til buss, skole m.m
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Eier (Selveier)
- Soverom
- 2
- Internt bruksareal
- 135 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 168 m²
- Eksternt bruksareal
- 33 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 33 m² (TBA)
- Byggeår
- 1942
- Energimerking
- G - Gul
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 992 m² (eiet)
Fasiliteter
Visning
Om boligen
Eneboligen i Gamleveien 71A har attraktiv og sentral beliggenhet på Vallerud på Rasta. Her bor du kun er rusletur fra nyoppussede Triaden med over 100 forretninger, ekspressbuss til Oslo, Benterud skole, flere barnehager og lekeplasser for de yngste. Området ligger også helt opp mot markagrensen, noe som gir enkel tilgang til helårs turterreng for hele familien.
Huset er fordelt på to etasjer, med entré/hall, 2 soverom, bad, separat toalettrom, bod, og eldre fyrrom/vaskerom i underetasjen. I 1. etasje ligger stue og spisestue med peis, separat kjøkken og hall med utgang til terrasser på til sammen 33 kvm. Boligen har variert standard med behov for oppussing.
Stort tomt på 992 kvm, med asfaltert gårdsplass, omkringliggende hage og garasje. Fin utsikt og gode solforhold!
Velkommen til visning!
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
Proaktiv Eiendomsmegling Lørenskog
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 439518948 |
|---|---|
| Sist endret | 05. jan. 2026 03:10 |
| Referanse | 63250180 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.

























































